Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

uefa kupasından bu yana galatasarayı formanın büyüklüğü taşıyordu sadece.kötü yönetimler kötü transferler gördük cogu zaman.

fenerbahçe store stad yıldız futbolcular ile cogu alanda galatasaraya üstünlük kurmuşken bile bunu iyi değerlendiremedi.denizli ve nonda şampiyonlukları ile engelledik bunu.

galatasaray cephesi zaman zaman fakir edebiyatı yapıyordu ama fenerbahçeye bu kadar çirkeflik,çekememzlik yapıldığını hatırlamıyorum ben.
senelerce kadıkoyde samiyende efendi gibi yenildik.

ki başkanlarımız bile fenerbahçe bizden daha iyi durumda diyorlardı.

ama işte gün gelip işler tersine döndüğünde fener camiası nasıl liseliye döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

Afrika Kupası'nın devam etmesi falan değil mesele, Fas elenir elenmez açılanması lazımdı Belhanda'nın. Olayın boyutu şu; Lewis Holtby transferini (Schalke) Tottenham sezon sonu serbest kaldığı için bitirdi fakat hemen almak istiyor, alamaz ise Belhanda ve klubü ile kesin anlaşıldı.

Tottenham hem Galatasaray hem Fenerbahçe açısından kritik rol oynuyor şu saatlerde, umarım Holtby'i hemen alırlar ve hem bizim işimize yarar hem Belhanda Fener'e gider
Sosyal ağlarda paylaş

Bekliyoruz. said:

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, doğrudan tarafı olmadığımız hiçbir konuya müdahil olmama konusundaki kararlılığımız aynen sürmektedir. Masumiyet karinesinin bir gereği olarak ’suçluluğu kanıtlanana dek kim olursa olsun bizim için suçsuzdur.’

Bununla birlikte;

- Sayın Adnan Öztürk’ün önceki açıklamalarından yola çıkarak ilgili oyuncunun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, benzer şekilde süreç boyunca ilgili kulübün tesislerine girip giremeyeceğini,

- "Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk’ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını,

- ’Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ sözünü doğrularcasına tükürük konusunda masumiyeti Tahkim Kurulu tarafından onanan oyuncumuz Raul Meireles ile ilgili malum dönemde, taraf olmamalarına karşın, yoğun hassasiyetle, çocukların bundan sonra nasıl maç izleyeceğini düşünen Sayın Öztürk’ün şuan da aynı hassasiyette olup olmadığını,

- Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan Sayın Ali Dürüst ve Sayın Refik Arkan’ın İkinci Başkan/ Başkan Yardımcısı sıfatlarıyla, tüküren oyuncuları hakkında özel program yapıp yapmayacağını,

- Brezilyalı oyuncunun tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını,

- Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama / röportaj yapıp yapmayacağını,

İlgi ve merakla bekliyor olacağız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.
Sosyal ağlarda paylaş

meirelesin olayda karsıdan goruntu boyle 2 gun sonra port diye ortaya cıkmamıs mıydı yanlıs mı hatırlıyorum? o yuzden 2 gun tukurdu diyip karsıdan goruntuyu gordukten sonra tukuruk yok ceza indirimi lazım demedik mi forumda da? Bu sefer karsıdan goruntu direk var tukurmedigi de belli. aradaki farklar bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

meirelesin olayda karsıdan goruntu boyle 2 gun sonra port diye ortaya cıkmamıs mıydı yanlıs mı hatırlıyorum? o yuzden 2 gun tukurdu diyip karsıdan goruntuyu gordukten sonra tukuruk yok ceza indirimi lazım demedik mi forumda da? Bu sefer karsıdan goruntu direk var tukurmedigi de belli. aradaki farklar bunlar

sizin yoneticiler demedi iste. hatta ceza indirimi olunca baskaniniz aciklama yapti sacma sapan
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

abi nesi crit haha. RAKİP HAKKINDA KARIŞMAYIZ HA VALLA BAK diyip wot döşemenin nesi crit. cevap vermeye bile gerek yok şuna. gerek tabelada gerekse transferde geri kalmanın hazımsızlığı bunlar. :(

criti 33. hafta Didier Yves Drogba Tébily vuracak.

ucak bileti bekliyoruz, colugumuz cocugumuz izliyor, ayip
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...