Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Yok be ne pişmanlığı son zamanları oyunun güzel.Tek başına neredeyse herşeyi yapıyorsun.

Ben expleri takip edip bırakıyorum arada başka sınıfların storyleri koşturuyorum.

Oynayacaksanız Red Eclipse yönelin diğer serverlarda herkes tek başına oynamayıı tercih ediyor.Hard fp ve operationsa grub bulamazsınız gerçi oradan alacağınız gearı tek başınızada srystaller ile alırsınız ve baştan başlasanız çok uzun bir macera bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
İndirdim ben bunu geçen.İlk önce çözünürlüük problemi yaşadım hadi onu guide filan hallettim forumdan.
Ama abi fps droptan oynıyamadım. Ayarları en iyi/en kötü değiştirmeme rağmen sürekli fps drop dolu oyun.Onada baktım çözüm için guide filan.
Sonra baktım uğraşamıycam filan sildim.Birde download'u 60 gb filan tutumuş o da ayrı saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ostrich said:

jeedi said:

bende başlamayı düşünüyorum wow dan sonra farklı gelebilir . Swtor un son durumu nedir oynamaya değer mi bir kaç yorum yazabilirseniz sevinirim ?

1-50 arası ücretsiz dene bi seversen sub alır 70 olursun. raid vs. felan yaparsın.

Bi arkadaşım tüm lvl aralıkları ile aynı flashpoint i yapabildiğini söyledi doğrumudur .. durumu nasıl eşitliyorlar :S
Sosyal ağlarda paylaş

jeedi said:

ostrich said:

jeedi said:

bende başlamayı düşünüyorum wow dan sonra farklı gelebilir . Swtor un son durumu nedir oynamaya değer mi bir kaç yorum yazabilirseniz sevinirim ?

1-50 arası ücretsiz dene bi seversen sub alır 70 olursun. raid vs. felan yaparsın.

Bi arkadaşım tüm lvl aralıkları ile aynı flashpoint i yapabildiğini söyledi doğrumudur .. durumu nasıl eşitliyorlar :S

15-70 arası veteran seviye flashpoint leri yapabiliyosunuz beraber herkesi lvl 70 e eşitliyor. 50-70 arası ise master flashpointlere girebiliyor. raid ler için 70 olman gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Oyunun tek artısı bedava olarak vanilla storyleri oynamak olur şuanda. Hikaye olarak rise of the hutt cartel de fena değil o genelde bundle olarak geliyor zaten bedava oynanabiliyor olması lazım. bir iki classın hikayesini oynamamıştım onları oynayayım diye geçen sene açtım oyunu tekrardan ve çoğu zamanlar girdiğim her zone'da tek oyuncu bendim bir allahın kuluyla konuşmadan bitirdim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ne ağladınız. gayet keyifli zaman geçirtiyor story chapter, ops ve fpler ile, ben sırf tatooine evimi dekorasyon yapmak için bile giriyorum arada sub parası da vermeme gerek kalmıyor ama ops yapmak için illaki sub olmanız gerek.

Başlamak veya yeniden başlamak isteyenler avrupadaki red eclipse sunucusunda başlasınlar harbinger sunucusundan sonra popülasyonu en yüksek olan yer.

EV ve KP dışında ki tüm HM ve nightmare opslar bayağı challenge ve keyifli.

Oyun hakkında bir bilgi paylaşımı veremeyecekseniz veya hater yorum atacaksanız. gidin başka konular da post kasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...