Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

mardox said:

(tu)
launchtan beri başka wz eklendi mi? bi de illum patlak mı hala?

ilum da gree event oluyor bazen orada world pvp dönüyor. release den beri üç yeni 8v8 ve bi kaç tane 4v4 arena eklendi, 2 ay için de yavin haritası gelecekmiş. uzay pvp ilgini çekiyorsa 12v12 güzel savaşlar dönüyor, tabi öğrenmesi biraz zaman alıyor ve gemini geliştirmen lazım.

eskisine nazaran fps ler daha stabil olduğu için 20v20 ler rahat dönüyor. millet daha çok ranked arena ve pve ye yöneldiği için gree event dışında ancak tatooine de world pvp bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmden sonra bende bi sub çekip başladım tekrarda bu exp boost olayı cidden çok iyi ya. Sadece class ve story questlerini yapıyorum etraftaki hiç sıkmıyor böyle. Son expansionla gelen story questleride muazzam olmuş. Devamı ne zaman gelecek biliyor musunuz? Yarım kalmış öyle coming soon yazıyor. Oyuna mmo mantığıyla değilde pvpsi olan coop bir rpg olarak bakıyorum ben. Çok eğleniyorum şuan. 2 ay falan böyle oyalasa çok iyi olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Filmden sonra bende bi sub çekip başladım tekrarda bu exp boost olayı cidden çok iyi ya. Sadece class ve story questlerini yapıyorum etraftaki hiç sıkmıyor böyle. Son expansionla gelen story questleride muazzam olmuş. Devamı ne zaman gelecek biliyor musunuz? Yarım kalmış öyle coming soon yazıyor. Oyuna mmo mantığıyla değilde pvpsi olan coop bir rpg olarak bakıyorum ben. Çok eğleniyorum şuan. 2 ay falan böyle oyalasa çok iyi olur ya.

Şubat da chapter 10, temmuz a kadar her ay diğer chapterlar. ondan sonra yeni ek paket duyurulur bu sefer drew karpyshyn lead designer mış bakalım.

Ops lar da baya keyifli nightmare yapacak ne zamanım oluyor ne halim ama story mode eğlendiriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

sith assassin/deception cok zevkli. double bladed saber ve duel of fates. hmfs. bi de maske takinca sesin mekaniklesmesi hos bi detay. pata kute melee zevksiz biraz ama assasin animasyon olarak da guzel hareketler skiller falan. masterimdan da her an ihanet bekliyorum. story bitene kadar zevkli cidden. her clasin story bi kere oynanir en az. sonra uc bes raid pvp falan. sikilip birakirsak ep8 gaziyla yine baslariz. yeni olan varsa progenitor serverinde iki sithiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
vallahi ben de bir geri döndüm. ostrich'in referral'ı sayesinde 5 gün daha subscriber statüsündeyim, ama herhalde 1 aylık subs alıcam. zaten 1 kere 5 dolar'lık falan bir purchase yaptın mı tüm content açılıyormuş daha sonra subs. bitse bile.

server'ı değiştirdim tabi. guild'a da girdim ostrich'in, kafa, düzgün ve yardımsever adamlar var.

baya bir şey değişmiş tabi, alışmak kolay olmuyor 5 sene geçince üstünden.

sıfırdan bir daha guardian kasayım diyorum alışmak için. sw fanboyluğuma rağmen objektif bir şeyler yazarım yakında. du bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden saglam kasmislar da oyun o motor ve dinamiklerle meh iste. SW dedigin buyuk haritalar biraz sandbox ogeler filan olacak adamlar o kadar sacma bir yol tercih etti ki bastan.

Hayir, mesela tutmuyor iste. Oyun yapilirken beta testteyken bircok kisi ve ilgilenenler bunun boyle olmamasi gerektigini soylerken hayir bu oyun boyle olacak kafasiyla gitti yapimcilar. Noldu sonunda patladi. Bunu bircok oyuncu ongorebilirken yapimci israr ediyor belli bir kopya modelde ve o model patliyor. Yani oyunu yapan insan oyunu oynamak isteyenle ayni seyi dusunmuyor. Ve bunun nedeni para degil, para olsaydi zaten bu kadar fail bir yontem oldugunu bile bile bunu yapmazlardi.

Hep dedigim gibi SW olsun, Diablo olsun bu tarz franchise larda birseyleri batirmak cidden zor ancak bunu basarabiliyor oyunu yapanlar cunku aman farkli birsey olmasin, sadece baska birseyi isim altinda pazarlayalim a giriyorlar. Haliyle risk alabilen yapimcilar ve oyunlar basarili olurken bu tarz kopyalar agir patliyor. Ve ciddi buyuk paralar bunlar.

Mesela bu oyun daha farkli olsaydi ilk gunden hem motor hem dinamikler olarak yine basarisiz bile olsa bundan kotu mu olurdu mesela.
Cok ilginc.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...