Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR son durum... positive.

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

hero engine'e ben de sövüyorum ya.

oyunun sorunu wow-clone olması değildi zaten. hatta benim için iyidi de. themepark lightsaber mmo iste, süper. ama dingiller melyor dolarlık projeye aptal bir motor kullandılar, parayı voice acting'e bastılar zamanında.

warcraft motorunu yapan takımın kıdem+ihbar tazminatlarını ödeyip getireceklerdi halbuki. :p wow'u 5-6 ayda bir açarım hala onun gibi smooth gameplay verebilen oyun yok single ya da mmo. açıp tauren paladinimle dağ bayır koşuyorum ve karakterin toynak sesleri adeta masamda yankılanıyor. yok böyle tokluk hissiyatı verebilen.

neyse.

https://www.youtube.com/watch?v=sgu2AiBcVmY
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

hero engine'e ben de sövüyorum ya.

oyunun sorunu wow-clone olması değildi zaten. hatta benim için iyidi de. themepark lightsaber mmo iste, süper. ama dingiller melyor dolarlık projeye aptal bir motor kullandılar, parayı voice acting'e bastılar zamanında.

warcraft motorunu yapan takımın kıdem+ihbar tazminatlarını ödeyip getireceklerdi halbuki. :p wow'u 5-6 ayda bir açarım hala onun gibi smooth gameplay verebilen oyun yok single ya da mmo. açıp tauren paladinimle dağ bayır koşuyorum ve karakterin toynak sesleri adeta masamda yankılanıyor. yok böyle tokluk hissiyatı verebilen.

neyse.

https://www.youtube.com/watch?v=sgu2AiBcVmY

wilstar'da hero engine değil mi? sırf onun kadar becerebilselerdi yine iş yapardı şu oyun. ama işte dialog vs. olayına o kadar fazla o kadar fazla kaptırdılar ki berbat ötesi oldu oyun işte.

allah malları dfsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Ref linki ile hesap acinca veya onceden sub olup ama 90 gundur subi olmayan biri tiklayinca cesitli

oduller

Play Together & Enjoy Exclusive Benefits
New players can play free up to Level 50 with no time limit and also receive the Jumpstart Bundle with boosts and items for faster leveling.

Jumpstart Bundle includes:
1x Quick Travel Pass
5x Minor XP Boost
1x Inventory Module
Previous Subscribers enjoy seven days of subscription level access with unlimited access to missions and features up to Level 50 plus the following:

Preferred Friends Bundle includes:
Unlock: Inventory Module
Unlock: Crew Skill Slot
Customization Control: Display Titles
Customization Control: Unify Colors
One Complimentary Character Transfer for the lifetime of the account.

falan varmis. eskiden subi olup simdi 1 hafta beles subli bakmak isteyenler falan icin ideal. bu da benim link, takilmak isteyen varsa tomb of zart zurt sith tarafindayim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Of Freedom Nad da karakterlerim var.

Class buff ı için Trooper kasıyorum. Class 2 quext line i bitirmek gerekiyor. Bitirince açtığın her class da bu buff ı alabiliyorsun.
Jedi Knight 50 level. Trooper da 37 level. Sonra Smugler akabinde Jedi Consular ve level 18 Sith inquistor .
Subs yapmadan da kasılıyor ancak kısıtlamalar var.
Oynayan varsa beraber takılalım.
Türk Guildindeyimm devamlı 4-5 kişi online.

Önemli olan Star Wars atmosferi. Bende bu yüzden oynuyorum zaten.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tomb Of Freedom Nad da karakterlerim var.

Class buff ı için Trooper kasıyorum. Class 2 quest line i bitirmek gerekiyor. Bitirince açtığın her class da bu buff ı alabiliyorsun.
Jedi Knight 50 level. Trooper da 37 level. Sonra Smugler akabinde Jedi Consular ve level 18 Sith inquistor .
Subs yapmadan da kasılıyor ancak kısıtlamalar var.
Oynayan varsa beraber takılalım.
Türk Guildindeyimm devamlı 4-5 kişi online.

Önemli olan Star Wars atmosferi. Bende bu yüzden oynuyorum zaten.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar buyuk bir projeyi yaparken gercekten bu kadar hatalarla dolu bir MMORPG yapmis olmalari inanilmaz. Cidden olayi Open world theme park degildi, o cizgide gidiyorum dersin ona gore oyun yaparsin kimse bisi demez. Adamlar Ferrariye sahin motoru takip cikardilar oyunu.

Yani onunda basarili olmus bi MMOnun en iyi yanlarini almak bu kadar mi zor olur, milyonlarca dolar yatiriyorsun bu ise. Hani acayip seyler de bekleyen yok SW olmasi satilmasi demek zaten. Wowclone bile olsa oynanirdi bu oyun da maalesef o bile degil.

Ben de cok defa denedim de i ih gitmiyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

sırf film gazına tekrar indireyim dursun kenarda sonuçta free2play diye bakacaktım, site maintance girmiş download linki bile alamıosun siteden ahahhaah lan insan download linkini yok eder mi siteden fsdfs al vazgeçtim indirmiyorum gitti 1 player daha dfsd

adamlar zerre öğrenememiş hatalarını.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben videolarını izleyip saçma bir hype'a kapıldım.

sonra sitesine girdim sub olan ile olmayan arasındaki farkı anlatan bişey bulamadım.

nedir olayı free oynayınca neler kaçırıyoruz, indirip denemeye değer mi

Bu link den bilgileri bulabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p

http://dulfy.net/2012/10/24/swtor-free-to-play-ftp-player-restrictions/
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

sırf film gazına tekrar indireyim dursun kenarda sonuçta free2play diye bakacaktım, site maintance girmiş download linki bile alamıosun siteden ahahhaah lan insan download linkini yok eder mi siteden fsdfs al vazgeçtim indirmiyorum gitti 1 player daha dfsd

adamlar zerre öğrenememiş hatalarını.

f2p oynanmiyor oyun net :P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun sanki ilk defa çıkmış gibi kalabalıktı dün akşam. Level kasarken questi bitirmek için koştum durdum arkadaşla. Quest yaratık ve objelerin başında adam doluydu :)
Sanırım çoğu kişi filmin gazıyla gelmiştir.

Subs yapınca level 60 adamınız isterse olabilir. karakter 61 olmadan silip başka karakter 60 yapabiliyorsunuz. Test edip istediğinizi oynamak için. Sonra 61 olunca değiştiremezsiniz. Expansion da bedava almış oluyorsunuz tabi.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...