Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazılım Eğitimi

hacikarafirat

Öne çıkan mesajlar

Dostlar o siteler sadece başlangıç seviyesinde videolar yaptırıyor.CodeProject.com,EggHeadCafe,MSDN gibi. Benim gördüğüm oralardan yazılımı kendi başına öğrenebilmek imkansız, birilerine mutlaka sormak lazım.

Bizde istanbulda adam bakarken,sağlam yazılım geçmişi yoksa Bilgeadam (bilgeadam.com) gibi biryerden eğitim aldınmı kardeş? diye soruyoz. Zaten yazılım alanında daha iyi biryer yok takip ettiğim kadarıyla,Ankaradada şubesi varsa programlamayla ilgili tavsiye edebilirim dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilge Adam var da o paraya değer mi? verecek o kadar param olsa zaten niye eğitim alayım. İstanbulda bazı kurumlar talep olursa Ankaraya da eğitmen gönderiyolar, ben İstanbulda BT Akademiye gittim gayet iyidi bi inceleyin bunlar da kurs açacaklar Ankaraya, hocalar sağlam bilginize: http://bit.ly/Qe5wKb
Sosyal ağlarda paylaş

mrb arkadaslar,
ben 2 yıl once bilgeadam dan yazilim egitimi aldım. Once beni staj için bir firmaya yonlendirdiler. Hem bilge adamın hem de benim vazgecilmez olmam dolayısıyla simdi cok basarılı bir yazılımcıyım ve cok da guzel para kazanıyorum. Oneriyorum arkdasım, erteleme usenme vazgeçme hemen egitime basla.
Sosyal ağlarda paylaş

cihanertug said:

mrb arkadaslar,
ben 2 yıl once bilgeadam dan yazilim egitimi aldım. Once beni staj için bir firmaya yonlendirdiler. Hem bilge adamın hem de benim vazgecilmez olmam dolayısıyla simdi cok basarılı bir yazılımcıyım ve cok da guzel para kazanıyorum. Oneriyorum arkdasım, erteleme usenme vazgeçme hemen egitime basla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...