Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsanevi Paragraflar Arşivi v2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

redeagle tatava yapma.

istari güzel konuştu. saçmalasa http://www.animefreak.tv/watch/makai-ouji-devils-and-realist-online şu linki atıp BURADAN BAŞLAYIN tarzı şeyler diyecektim de gerek kalmadı.

bu arada ülke bozuk, tabanı değiştirmediğin sürece ne olursa olsun durum aynı hali alacak.

devrim kanla olur muhabbeti yapılıyor hep ama olayı tam anlamayan kişilerin QAN DÖQÜLECEQ DOVRİM QOLECEQ kafası yaşaması bu olay çoğunlukla.

devrim tarzı şeylerden önce halkı eğitmek gerekiyor. fransız devrimi yapılırken kesilenlerden exp kasıp da aydın olmadı onca insan, öncesinde varlardı ve milleti bilinçlendirdiler.

şu "erdoğan dine oynayarak oy kazanıyor, demek ki dini bütün birini cumhurbaşkanı adayı yapıp oy kapmalıyız" düşüncesini seneler geçtikten sonra düşünebilip komik bir şekilde uygulamaya koymaları da umutsuzluk aşılayıcı.

oy verdiği ya da saçma sapan bir parkı savunduğu için bir şeyler başardığını düşünebilir biri yalnız bu düşüncesi oy kullanmayanı suçlu bulmaya geldiğinde durmalıdır. yeğenimin kapıyı açarken kullandığı bir özdeyişin alternatif bir formuyla bitiriyorum son paragrafı "sen kimsin"
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan parkı savundu.
Saçma sapan şunu savundu.
Saçma sapan bunu savundu.

İnsanların neyi protesto edip etmeyeceği senin keyfine kalan bir şey değil.

Yeşil alan yağmalanmasın diye protesto yapıldı. Yeşil alan yağmalanamadı. Peşkeş çekilemedi. Ülke iktidarının hangi medyalara yayın akışı servis yaptığı ortaya çıktı. Hükümet protesto edildi. Hükümetin protesto görünce medyayı kararttığı, insan öldürttüğü ortaya çıktı.

Bunun yanında sanki haklı bir argümanmış gibi AMA SİZ ÖLDÜNÜZ O YÜZDEN PROTESTO BAŞARILI OLMADI demek inanılmaz komik bir şey. Senin gibiler kapısının önünde cinayet işlenmesine bile ses çıkarmayacak seviyeye düştüğünüz için ölüyor o insanlar. Ses çıkarmayan pasif destekçilerinden güç alıyorlar.

Yoksa forumdan söylenmesi kolay zaten. Buraya taksime avm dikiyorlarmış, kışla dikiyorlarmış diye konu açardık. Adamlar bunları dikerdi. İki hafta sonra olay unutulurdu. Hayatın boyunca hırsıza söylen, fakat hırsıza tepki gösterme. Sonra hırsız saldırdı diye tepki gösteren insanların haksız olduğunu iddia et. Farkedemiyorsan asıl tatava bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Yeşil alan yağmalanmasın diye protesto yapıldı. Yeşil alan yağmalanamadı.

Peşkeş çekilemedi.

Ülke iktidarının hangi medyalara yayın akışı servis yaptığı ortaya çıktı.

Hükümet protesto edildi.

Hükümetin protesto görünce medyayı kararttığı, insan öldürttüğü ortaya çıktı.

Bunun yanında sanki haklı bir argümanmış gibi AMA SİZ ÖLDÜNÜZ O YÜZDEN PROTESTO BAŞARILI OLMADI demek inanılmaz komik bir şey.

kazanımları değerlendirirken kaybedilenleri de göze alıp başarılı veya başarısız diyebiliyoruz. subjektif tabii bu konu çünkü verilen değer aynı değil. ben 6-7 insanı bir parka değişirdim açıkçası ve bu yüzden başarısız sayıyorum.

ülkenin düzelmesini de sadece akpnin gitmesi olarak algılamak için akp seçmeninden hallice olmak gerekli.

Redeagle said:

Senin gibiler kapısının önünde cinayet işlenmesine bile ses çıkarmayacak seviyeye düştüğünüz için ölüyor o insanlar. Ses çıkarmayan pasif destekçilerinden güç alıyorlar.

daha iyi hissetmeni sağlayacaksa böyle düşünmeye devam edebilirsin. madem tamamen duygularınızla hareket ediyorsunuz böyle devam etmeniz garip kaçmaz.

µh said:

abi niye ciddi cevap yazıyorsunuz insanların ölmesi bizim isteğimizde miydi veya bizim inisiyatifimizde miydi ki onların ölümünden bir sorumluluğumuz olsun. boş laf yapıyor.

olayın övgü dolu bir şey olarak aktarılmasına kızıyorum ben. orada insanlar ölmüş adam gelip HANGİ MEDYA KANALI AKPYE ÇALIŞIYOR ONU ÖĞRENDİK diyor. ne kadar garip kaçtığının gram farkında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
pulkas said:

Patche kadar PTR de oyunu oynayan adam zaten patchin bütün olayını görmüş oldu.Hatta bugdır abusedür yer yer bu tip işlerle de bayaa bayaa olayın canına okudu.Şimdi patch hallolup herkese sunulunca PTR de setini düzmüş adam heralde tutup bide PTR dışında şunu oynayayım demez.Bu kadar saçma bir PTR kullanımı olamaz.PTR'yi gereksiz yer kaybı diye kurmadıydım.Diablo 3 gereksiz yer kaybıymış şimdi onu farkettim.Toptan kaldırdım oyunu.

Onuda geçtim şu kafayla patch çıkaran şirketin oynunuda dahada oynamam.Senden stabil sürümde oyun oynamayı bekleyen müşteriye git PTR diye bi realm çıkar.Orada adamı iş gücü sömür.Beceriksiz strateji dizayn eden adamlarının cezasını oyuna para vermiş sırf günde 1-2 saat kafa dinlemek için 3-5 mob kesecek adama çektir.Otu boku patchle dinamik yaparsan olacağı bu zaten.

Verdiğimiz onlarca dölar bu kafaları feedliyor ya.Yazık valla.Senin yeni patchini neden ben test ediyorum ki?Sonra patchi test ederken oynadığım oyunu neden tekrar oynayayım?

Kendi beceriksizliklerini oyuncuya çektiren bir şirket oldu blizzard.İşin abzürd tarafı oyuncu bunu neden göremez de hala aynı taleple bu kapıyı aşındırır zerre algımın ötesinde bir durum.Diablo oyuncusu bu kadar geri zekalı mı?Bide ladder sezon falan getireceklermiş.O da sırf bu ptrdeki oyuncuyu tekrar oyuna dahil etmek için.Bu ladder işleri falan gayette exp. setle gelebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

sonra 3. bir çocuk geldi benim suskunluğumu ayak sesleriyle bastırarak ve diğer çocuklara "ülkenizin kurucusu ve özgürlüğünüzün savunucusu ölmüş olmasına rağmen topla oynadınız, topla gezdiniz ve şimdi sadece bi spor kulübünün eski başkanı öldüğü için topla oynamayı bıraktınız, gerçekten de bu duygularınızda samimi misiniz ? 9 ve 11 yaşında olmanıza rağmen yaptığınız şeyin saçmalığını anlayamıyor musunuz ?" dedi

oturduğum yerden doğruldum ve çocuğa baktım. konuşmama fırsat vermeden "amca sen de kafandan hikayeler kurup duygu sömürüsü yapmayı bırak futbol futbol diye diye ülkeyi sömürdünüz" dedi. senin baban kim bakayım diye sordum çocuğa hayranlıkla.

"atatürk olmasa babanız kimdi bilmezdiniz şerefsizler" diye haykırdı üçümüze birden. 9 ve 11 yaşındaki çocuk grubunu tamamlayarak adeta 10 yaşında bir çocuğa döndermişti beni bu argümanıyla. dilim hareket edemedi, sustum.
"çetin taş" diyerek bitirdi. sorduğum soruyu hatırlamakta güçlük çekmeme rağmen bunun babasının adı olduğunu anlayabildim. yere yığıldım. çetin taş bir defa daha kazanmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh, teşekkürler. şunun devamı olarak yazmıştım

https://pbs.twimg.com/media/BvEl7luCQAAKxvv.jpg

Cons said:

Akito said:

sonra 3. bir çocuk geldi benim suskunluğumu ayak sesleriyle bastırarak ve diğer çocuklara "ülkenizin kurucusu ve özgürlüğünüzün savunucusu ölmüş olmasına rağmen topla oynadınız, topla gezdiniz ve şimdi sadece bi spor kulübünün eski başkanı öldüğü için topla oynamayı bıraktınız, gerçekten de bu duygularınızda samimi misiniz ? 9 ve 11 yaşında olmanıza rağmen yaptığınız şeyin saçmalığını anlayamıyor musunuz ?" dedi

oturduğum yerden doğruldum ve çocuğa baktım. konuşmama fırsat vermeden "amca sen de kafandan hikayeler kurup duygu sömürüsü yapmayı bırak futbol futbol diye diye ülkeyi sömürdünüz" dedi. senin baban kim bakayım diye sordum çocuğa hayranlıkla.

"atatürk olmasa babanız kimdi bilmezdiniz şerefsizler" diye haykırdı üçümüze birden. 9 ve 11 yaşındaki çocuk grubunu tamamlayarak adeta 10 yaşında bir çocuğa döndermişti beni bu argümanıyla. dilim hareket edemedi, sustum.
"çetin taş" diyerek bitirdi. sorduğum soruyu hatırlamakta güçlük çekmeme rağmen bunun babasının adı olduğunu anlayabildim. yere yığıldım. çetin taş bir defa daha kazanmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

redeagle tatava yapma.

istari güzel konuştu. saçmalasa http://www.animefreak.tv/watch/makai-ouji-devils-and-realist-online şu linki atıp BURADAN BAŞLAYIN tarzı şeyler diyecektim de gerek kalmadı.

bu arada ülke bozuk, tabanı değiştirmediğin sürece ne olursa olsun durum aynı hali alacak.

devrim tarzı şeylerden önce halkı eğitmek gerekiyor. fransız devrimi yapılırken kesilenlerden exp kasıp da aydın olmadı onca insan, öncesinde varlardı ve milleti bilinçlendirdiler.

içi çok dolu görünen ama o kadar boş ve ütopik cümleler ki şu yazdıkların, anca 4. dubleye meze olur yani.

fransız devrimine gelecek olursak; kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan insanlarla yapıldı devrim. türkiye'ye bakacak olursak, aslında kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan çok insanımız var ama ne yazik ki cehennem o kadar işlemiş ki beyinlerine, hala cennetleri var kaybedecek.
Sosyal ağlarda paylaş

fransız devriminde kralın kafayı alıyosun, yeni yönetim kuruyosun gelen isyanları fend ediyosun gg, wp. türkiyede durum böyle değil ki. cemaatin yetiştirdiği tonla insan var, bakanlıklar, üst mevkiler akplilerle dolu ve idealleri aynı bu adamların.

benim yukarda yazdığımdan daha iyi bir çözüm önerin varsa sun.

"ekmeleddin başa gelseydi türkiye kurtulmuştu" seviyesinde olmasın ama plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
miyaw33 said:

Mermi birkaç metre yüksekten doğrudan atılmıs arabaya.Daha yakından olsa mermi deliğinin çevresinde ufak asınmalar olurdu,uzaktan atmıs olsaydı bu seferde yukardaki resimdeki gibi etrafındaki boyayı kaldırır ve kaportayı göçürürdü.Merminin hızı tam kıvamında olmus,ne cok hızlı ne de yava.Tahminen apartman veya köprüden sıkmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamını paylaşalım daha komik oluyor ahahah:

CSI Pati

-Crawler- said:

Böyle bir olay geldi başıma. Ne zaman oldu, nasıl oldu hiç bir fikrim yok. Çok sinir bozucu bir durum. Bir kaç gün önce şehirlerarası yolculuk yaptım o zaman oldu galiba.

Ustama götürdüm arabayı, lokal boya yaparız dedi. 200lira fiyat biçti. Polis'e falan bildirmedim olayı.

Ben ise halen kurşun deliği olmadığını düşünüyorum. Sizce ne sebep olmuştur buna? Havaya doğru ateş edilmiş bir mermi, aşşağı doğru ivmelenip arabayı delmiş olabilir mi?

http://i.imgur.com/gRFLMKZ.png
http://i.imgur.com/A1hYdlL.png

miyaw33 said:

Mermi birkaç metre yüksekten doğrudan atılmıs arabaya.Daha yakından olsa mermi deliğinin çevresinde ufak asınmalar olurdu,uzaktan atmıs olsaydı bu seferde yukardaki resimdeki gibi etrafındaki boyayı kaldırır ve kaportayı göçürürdü.Merminin hızı tam kıvamında olmus,ne cok hızlı ne de yava.Tahminen apartman veya köprüden sıkmışlar.

"Tatar Ramazan" said:

bu arkadaş balistikten rıza baba ekibe yeni katıldı

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
escape said:

Türk'e bu ülkede bir şey yapabilecek bir delikanlı yok dünyada daha.
Anadoluyla dalga geçiyorum bazen ama sonra kızıyorum kendime, anadolu insanı keza benim gibi vatansever gençler oldukça, canımızı veririz bu vatan üzerinde kimse bizi ne sıkıştırabilir ne uşaklık yaptırabilir.

Hadi bu postla dalga geçin şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

tili ben senin postlarını uzun süredir görüyorum. sen çok duygusal bir adamsın. çok güzel bir adamsın sen. az biraz da tanıyorum zaten. hep bir melankoli var gibi sanki ama. ya da bana mı öyle geliyor.

abi bana ait bi mesajın altına yazsaydın keşke. var diyosan vardır. forum kişiliğimde cool olmaya özen gösteriyorum melankoliye benzemiş demek ki.

ağırlık işi de yalan oldu gene, ful östrojen gidiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Efsanevi değil ama komikli;

Cheaz vs The Rıd 0ne

Cheaz said:

normalde 50 mbit net 10-15 arası cektigi icin aldım su aletten

http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=239&model=TL-WA850RE

sinyali fulledi fullemesinede hızı 3 mbit e düsürdü sdf

napmalı

dana22 said:

internet kotan dolmus olabilir mi?

Cheaz said:

cıkarınca yine 15

Theridone said:

çıkarmadan 3 se bence iyi

Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Yarım saat önce bi müşterinin yanındaydım. Adam da bilgi birikim inanılmaz. Herif uslanmaz bi solcu. Cümle içinde "devinim" kelimesini falan kullanıyo. Gayet düzgün bi türkçesi falan var.

Ben bu adama konuşma sırasında yavşak bi şekilde "manitacılık işleri nası gidiyo abi" diye davar gibi bi soru sordum. Sonra herif resmen çözüldü.

"Bizde manita ne gezer be kardo. Varsa sende ateşlesene abine" dedi. Vay babanın düşmanlarını silkeyim adam karı kız muhabbetini duyunca güngören rapçisine bağladı.

Olum hakikaten bu kadınlar salak ha. Isteseler dünyayı ele geçirip hepimize tecavüz ederler lan. Aslında gayet süper olur bu.

Neyse işin özü sol yumruk havada konuşan adam sağ el daşşakta konuşmaya başladı bi anda. Ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...