Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Hakkinda

wuriss

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle merhaba ;
Ben Rift oynadim 2 yil baska oyun arayisi icindeydim wow u cok begendim ama bazi korkularim varpve si ve pvpsi hakkinda hic bilgim yok gear olarak 0 dan baslicam cok mu gec sizce ? İtem yapmasina yapilir contente yetismem icin baya ugrasmam gerekicek mi ? sorularim bunlar yardimci olursaniz cok mutlu olurum saygilarla...
Sosyal ağlarda paylaş

bu content pvpye rahat yetişirsin. Sonuçta mmo bilgin var ve bu oyun oldukça rahat oynanabilirliğe sahip.

Pve olarak bugün başlasan oyunu çözmen diğer classlar vs derken bayaa vaktini alır, eğer ciddi zaman ayırabilirsen en az 1 ay sonraya başlangıç seviyesinde raidlere başlarsın. Zaten Blizzard bunuda düşünüp, raid finder ı oyuna ekledi. Lvl 90 olduğun gibi oyuna raide yavaş yavaş adapte olursun. Geç olmayacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

zevk çıkmasından öte , wow'un levellingi bir nevi tutorial. ability ve mekanikleri yavaş yavaş seriyor önüne.

geri kalan öğrenme kısmı her oyunla aynı sayılır , senin kabiliyetine , oynadığın kişilerin kalitesine göre değişir süresi ama belli temeller gayet kolay
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...