Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

hmm güzelmiş. dt770 grafı nasıl gözüküyor bi paylaşsana : )
ne kadar olacak bölüşünce?

kulaklık üreten bi firmada çalışan, bütün gününü kulaklık ölçümleriyle ve redditte geçiren oratory1990'dan geliyor:

dt770 250ohm taze pads: https://www.dropbox.com/s/enuu6xod66eej9n/Beyerdynamic%20DT770%20%28new%20Pads%29.pdf?dl=0
çürümüş pads*: https://www.dropbox.com/s/k1nkoabexg8jd9r/Beyerdynamic%20DT770%20%28old%20Pads%29.pdf?dl=0

kendi kulağına göre biraz oynaman gerekebilir ama bundan iyi starting point bulamazsın. bunu yaptıktan sonra bi log sweeple test etmeni öneririm. sorarsan link verilir

küçük alışverişimizle alakası yok şans eseri karşıma çıktı az önce

*: (>6 months of full-time use or >1 year of few-times-a-week)
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi kafam atti duzgun bluetooth lu bi aktif set bulamiyorum, soyle salak bisi deniycem galiba, gulmeyin sdfgh

sabaj iyi galiba ya gülmem. ama bi rapor verirsin artık

onun dışında apple earbud olarak fena diil aslında. earbudla olduğu kadar işte
Sosyal ağlarda paylaş

Konu sirf o zil sesi degil. Hobi bu, her hobi gibi insanlarin butcesine gore kademe kademe ulastiklari/ugrastiklari seyler var.

Sana gore model bir tren oyuncak gibi gelirken, meraklisi ona binlerce dolar verebilir.

Hobiye bok atmaya calismak, degersizlestirmeye ugrasmak bos beles cahil insan isi.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel müzik dinlemek ok de teçhizatı bu kadar tartışmak bana biraz komik geliyor.
neyse alınganlaşmayın bu kadar.

yani oturup saatlerce şu tv kaliteli yok yok bu tv'yi alalım gibi bir tartışma bana kalırsa.
ama nedense bu teçhizat, teknolojk alet, araba gibi konularda teknik detaylara aşırı yoğunlaşıyor erkekler. hep ilginç geliyor bu bana. saatlerce araba tamir edenler falan.

sizin zevkiniz tabi eyvallah :) bir şey dememişim varsayın. savunma yapmanıza gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

R2R 11 yasladim bi tane, VPN ile Amerika'da bi PayPal hesabi acip kendi normal kartimi linkledim, adamlara gonderdim parayi oldu bitti.

Siparisi 15 subat'ta verdim, 24'unde adreste bi eksiklik oldugu cikti ortaya, konusup duzelttik, 25'inde kargoya verdiler, 2 mart'ta tracking code geldi. Tahminen 5 mart'ta Turkiye'ye gircekmis.

Kargo DHL'le geliyo ama vergi falan denk gelcek mi bakalim. Update gecerim yine burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayın Müşterimiz,

Aşağıda ürün detayları verilen eşyanız gümrüğe tabi bir gönderidir. Gönderinizin size ulaşabilmesi için resmi gümrük çekim işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Gönderiniz, Atatürk Hava Limanı Kargo Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı, DHL Express Taşımacılık ve Tic. A.Ş.' nin işletici olduğu Geçici Depolama Alanı' na alınmıştır. Gümrük kanununda belirtildiği üzere, geçici depolama süresi 20 gündür.

https://old.officialpsds.com/thumbs/Crying-Jordan-psd108554.png

Adamlar DHL'le gondermisler, DHL'un gumruk birimi de 17:15'e kadar calisiyomus. Yarin sabahtan arayip bi konuscam bakalim neymis bedeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Virus tarafından Audiophile'lığa giriş ve gerekli ekipmanın temini olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...