Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

36 dakika önce, neutrino dedi ki:

Ya bunun 3. sezonu iki partmis, ilkini bitirip direkt 4. sezona basladim sacmasapan bisey oldu ?

tüh çok kötü olmuş, gerçi öncesine dönük spoiler pek yok hemen bölümün en başında erken farkettiysen.

son sezonu da böyle iki bölüm yapacaklar bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet çok büyük ihtimalle 2 part yapacaklar, 16 bölüm olduğu kesin bu sezonun. Araya en az 1 cour boşluk girecek demek oluyor bu. Gerçi 16 bölüm olduğuna göre 1 courun yarısına kadar gelecek demek oluyor, yarım sezon ara verip hemen sonraki sezonda devam etseler çok iyi olur.

Ama yine de tuhaf oldu bence, tam hikayenin hızlanması gereken yerde ara verecekler.

Spoiler

çok feci cliffhangerlık bir yer var kesin orada kesecekler lol.

Manganın da beklenecek çok bir şeyi yok aslında. 2 chapter kaldı sanırım, 2 aya bitecek. Anime tam sürat gitse aslında tam finalde buluşurlar gibi geliyor bana.

Sosyal ağlarda paylaş

fma bros nasıl zamanlamayı yapmıştı emin değilim ama herhalde simültane final istemez mangaka ve manga yayıncısı. düşünsene 10-15 yıl manga çiziyorsun, sonra final bölümünü sallayıp tvde izliyor millet çünkü simultane lol. önce satacak final volümünü, sonra adapte edilecek bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar gerçek Eren Marley askerleri tarafından tutuklanmış, yerine Yossi Kohen geçmiştir. Bu olayların tek açıklaması bu olabilir artık. 

Ben eski Eren'i geri istiyorum

Bir de önceki bölümlerle bağlantılı bir şey fark eder gibi oldum

Spoiler

Eren'i, ceketini giydiği sırada önceki bölümlerde (sanırım sezon 3) Zeke ile duvarın üzerine oturmuş, çay içip sohbet eden ve tüm seri boyunca sadece bir sahnede görünmüş bir karaktere çok benzettim. Bu seride de zaman yolculuğu zart zurt şeyler var gibi. O mu lan gerçekten?

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

ya yeter şu gabi'yi kurtarmayın artık. armin sen de bütün şehri çocukların üstüne yıktın, en rezil çocuğu kurtarıyorsun. niccolo sen keseydin bari. falco da tam bir gabi point defense, bütün aggroyu alıyor he defasında üstüne. bu seride bu kadar haketmeden kurtarılan kimse yok cidden.

yeğer terör organizasyonu da hem marley'i hem eldia'yı sabote etti. resmen içeriden virüs gibi sızmışlar. levi'ye üzüldüm cidden, besle kargayı oysun gözünü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...