Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

mangaya geçmeyin bence şu aşamada anime son sezonundayken ve devam ederken, manga yavan kalıyor adaptasyona kıyasla. sonra buraya birşey de yazamıyor insan, keyfi kaçıyor lol. ama "illa mangayı okumak istiyorum" diyen için 105 işlendi bu hafta, 106'dan devam edilebilir. 136 çıktı en son ve manga 140 gibi bitecek denmiş yani kabaca 34 chapter daha işlenecek, bu da sanırım 20 anime bölümü daha var demek. herhalde manga ve anime arka arkaya 3 ayda filan biter yani. üstüne basarak anime'i bekleyin diyeyim ama tekrar çünkü değişen birşey yok ve anime kalitesi çok daha iyi, mangaka iyi çizer değil, geliştiremedi kendini başladığından beri. aksiyon temiz değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Lan yelenaları neden öldürdüler ya? Öldürdüler dimi esir falan almadılar? Maşallah dediğim 3 gün yaşıyor.

PTSD Eren zaten bir garip, thousand mile stare atarak dolaşıyor etrafta

Zaten saşaya üzülüyom hala, o yemek yapan çocuğa da üzüldüm

Savaşa hayır arkadaşlar ?

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Gizli dedi ki:
  İçeriği gizle

Lan yelenaları neden öldürdüler ya? Öldürdüler dimi esir falan almadılar? Maşallah dediğim 3 gün yaşıyor.

PTSD Eren zaten bir garip, thousand mile stare atarak dolaşıyor etrafta

Zaten saşaya üzülüyom hala, o yemek yapan çocuğa da üzüldüm

Savaşa hayır arkadaşlar ?

Senin izlemende bi sıkıntı var bence ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

işte esir alınıyorlar, yelena ondan ötürü "yakında yine aynı masada yiyeceğiz" dedi. denize düşünce zike sarılmış maalesef.

ptsd değil ya, tiran titan eren. rumbling ile dünyayı yoketme tehdidi planı. en azından eren öyle olduğunu düşünüyor, zikten her pislik beklenir ama cidden. bu noktadan sonra gerçi dünya atom bombası geliştirir artık titanlara karşı.

niccolo'nun adalılara o kadar ısınması biraz garip oldu ama neyse. arada daha işlenmemiş zaman dilimi var diye addediyorum.

bu arada op dinleye dinleye alıştırdı kendini, ilk ben de yadırgamıştım ama fena değil.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Gizli

Spoiler

pixis açık açık söyledi ya zeke'i zapt edene kadar esirsiniz diye. öldürme nerden çıktı?

@LethE

Spoiler

hafızasını değiştirilecek kişinin  eldian olması gerekmiyor bence. zaten fritz adaya giderken marley'in hafızasını değiştirip gitmiş yalan bi kahraman karakter yaratarak. tybur savaş ilanı sırasında sahnede söylemişti.

Heralde hafıza değişikliği için founder titan'ın taşıyıcısı fritz soyundan olmak zorunda yoksa güçlerini tam kullanamıyor. ben öyle düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, Borlach dedi ki:
  İçeriği gizle

hafızasını değiştirilecek kişinin  eldian olması gerekmiyor bence. zaten fritz adaya giderken marley'in hafızasını değiştirip gitmiş yalan bi kahraman karakter yaratarak. tybur savaş ilanı sırasında sahnede söylemişti.

Heralde hafıza değişikliği için founder titan'ın taşıyıcısı fritz soyundan olmak zorunda yoksa güçlerini tam kullanamıyor. ben öyle düşünüyorum.

Spoiler

yok o kahraman işte ulubatlı hasan misali anlata anlata gerçek olmuş, hafızası değiştirilen paradis halkı işte duvarların ötesi here be titans sanan. dünyanın kalanı klasik propagandayı yemiş. marley halkı özellikle "protocols of the elders of zion" hikayelerini yemeye aç zaten geçmiş nedeniyle.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi açtım 5. bölüme bi daha baktım.

Spoiler

niyeyse aklımda tybur'un kalabalığa seslenirken "fritz sizin anılarınızla oynayıp helos diye bi kahraman yarattı" gibi bişey dediği kalmış.

yanlış hatırlıyormuşum. yine de founder titan'ın tüm güçlerini kullanabilmek için kraliyet kanı gerekiyordur bence ama.

op'nin de bu piyano versiyonu yine bi nebze dinlenilebilir olmuş. yoksa alışacak gibi değil benim açımdan.

yani sezon sinir bozucu bizde sinir bozucu bi şarkı yapalım demişler gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...