Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

ya maruli, rüzgar eken fırtına biçti işte böyle. rahat bırakacaktınız, şimdi eren psikopatı katliam yaptı. zeke’i de patlatmışlardır umarım.

yalnız eskiden zar zor dövüşürken şimdi yokettiler resmen ordu da olduğu halde karşıda.

çok iyi yapmış gene prod ig, helal olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

şeyi anlamadım ben, belki ileride anlatırlar

Spoiler

zeke levi'ye vaktin kalmadı derken zeplinden mi bahsediyordu acaba?

ve zeke nasıl devrildi bir anda. tamam çene reis zıpladı gitti de hani taramalılar koruyodu zeke'yi? bi anda yıkıldı dağ gibi adam.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Oce4n dedi ki:

İçeriği gizle

ve zeke nasıl devrildi bir anda. tamam çene reis zıpladı gitti de hani taramalılar koruyodu zeke'yi? bi anda yıkıldı dağ gibi adam.

Levi Reyize taramali falan islemiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Oce4n dedi ki:

İçeriği gizle

Spoiler

abi zeplin bizimkilerin. görmedin mi içinde hange ile armin'i? kaçmak için getirmişler. zeke levi'a etrafın sarıldı boşa saklanma ölücen manasında dedi onu. acayip korkuyorlar levi'dan. 

@Sam sanki bilmiyosun ne olduğunu da inşallah şu/bu olmuştur diyosun lol

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Borlach dedi ki:

İçeriği gizle

abi zeplin bizimkilerin. görmedin mi içinde hange ile armin'i? kaçmak için getirmişler. zeke levi'a etrafın sarıldı boşa saklanma ölücen manasında dedi onu. acayip korkuyorlar levi'dan. 

Spoiler

yok o anlamda demedi bence ya. (jikan ga nai, daro?) "zaman kalmadı, değil mi?" şeklinde çevriliyor aslında orada tam dediği. 

levi tam saate bakıyordu, heralde zeplinin geleceği zamana kaç dakika kaldı diye. o sırada zeke dedi vaktin kalmadı diye. zeplini de mi biliyordu acaba zeke.

Sosyal ağlarda paylaş

ABİ İ-NA-NIL-MAZ BİR ANİME BU ELİM AYAĞIM TİTRİYOR SJHBFJSADNFA 

Hayatımda bundan daha gaz bir seri izlemedim

Spoiler

Levi intihar mı etti lan ksjdhfjsbdbsdf öylesine boşluğuma geldi ki şok oldum, durdurmak zorunda kaldım streamingi 

Bu gaylord nasıl ackermann'ları gördüğü gibi tanıyor ya sdfsd. Adam ackermann dedektörü gibi

Eren acayip ruthless lan sdfsdf süper

Zeke de bok çuvalı gibi devrildi lan

Böyle giderse çocuğum olursa adını eren koyucam ileride. Hem zaten türk ismi olduğu için weeboo olarak da görünmemiş olacağım. Türk olmak işe yarayacak ilk kez sjsdsdf

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

T8kiD9N.jpg

bGepjVo.jpg

Ya bu eren, gaillard'ı orada yemek yerine uzuvlarını keser, zepline koyar, gidip annie'yi yemek için de kullanır sonra hüpletirdi. Şu tipe baksana sdfsd tam karakterini yansıtamamış direkt yemeye çalışarak haha

Sasha da çok iyi ya 

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Oce4n

Spoiler

evet jikan ga nai daro diyor senin çevirdiğin gibi anlamı da. ama bence levi'ı kışkırtmak için söyledi onu. 

etrafınız sarıldı, bu iş çok zaman almaz çık adam gibi hesabımızı görelim gibisinden sdfs

senin dediğin gibi bişey olabilir mi diye düşünüyorum ama armin limanda colossal'a dönüşünce donup kaldı hepsi, sonrasında çene eren'e koştuğu gibi kesti levi zeke'yi.

yani biraz böyle zaman farkı olsa arada zeke zeplin geleceğini bildiği için titandan indi, titanı da yem bıraktı denebilir ama bilemiyore

bu arada o zeplini kesin japonlar verdi. mikasa'da japon.  japonların bi bağı var titanlar ile ama nedir artık allah bilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...