Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Yeni bölümleri beklerken tekrardan izlemeye başladım ve bir şey fark ettim. Mikasa'nın ailesini öldürdükleri bölümde haydutlar annesinin doğulu olduğu ve kızın da anne tarafından doğulu olduğunu söylemişti. Hiç dikkat etmemiştim herkesin ismi Alman veya Prusyalı ismiyken Mikasa'nınki Japoncaydı. Son bölümde de Eldianlı çocuğu ispiyonlamayan Japon (doğulu bir ırk ismi verdiler) kadın ayrıntısı vardı. Mikasa'nın ataları Paradise'e nasıl gelebildi aklıma takıldı. Sonraki bölümlerde açıklıyorlar mıydı?

Bir de Eren'in dosdoğru Reiner'in karşısına çıkması direkt şu sahneyi hatırlattı.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

@Max Damage

Spoiler

hatırladığım kadarıyla açıklamadılar.  son bölümden anladığımız kadarıyla başka ülkelerde de  eldian toplama kampları var.

yani, ya eldianlar dünyanın 4 bi tarafına dağılmışlardı ve farklı ırklara karışmışlardı  o melezlerden bi kısmı savaş sonrası adaya geldiler.

ya da eldianlar ile birlikte yaşayan normal insanlar vardı fritz adaya gelirken onları da getirdi, ikisinden biri.

diğer ülkelerdeki toplama kamplarındakiler de belki savaş zamanından esir alınanların soyudur, henüz bilmiyoruz.

mikasanın annesi mikayasaya oya benzeri bi el işlemesi öğretmişti. bu işlemeyi nesillerdir aktarıyoruz sende çocuklarına öğreteceksin falan demişti.

işlemenin bi olayı var mı, varsa ackermanlar ile mi ilgili yoksa mikasanın annesi tarafıyla mı ilgili hepsi muamma.

"annemin meşhur yemeğinin gizli tarifi" türünden basit bişey de olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

dün son bölüme kadar geldim

4. sezonda;

Spoiler

duvarın falan dışına çıkıp diğer bölgeleri karakterleri görmemiz süper olmuş bence, 4 sezon aynı yerde aynı karakterler sıkardı artık. yaralı askerin de eren olduğunu farkedince OHHOHOHH SHIIEEET oldum

bi de

Spoiler

olm şunu izleyip duruyorum 2 gündür, serideki en iyi sahnelerden biri ya

Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta yokmuş?? Konunun up'landığını gördüğüm an kendime ıhlamur demleyip büyük bir keyifle pc karşısına oturdum ama yeni bölüm olmadığını gördüm

Müslüman yılbaşı kutlamaz allah kahretsin ya yılbaşı ayağına yediler kesin bu haftayı

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, Gizli dedi ki:

Bu hafta yokmuş?? Konunun up'landığını gördüğüm an kendime ıhlamur demleyip büyük bir keyifle pc karşısına oturdum ama yeni bölüm olmadığını gördüm

Müslüman yılbaşı kutlamaz allah kahretsin ya yılbaşı ayağına yediler kesin bu haftayı

hahaha kusura bakma ya

ben de şimdi yeni bölüm var mıdır yok mudur diye bakıyodum ama haftaya mı çıkıcak o zaman yeni bölüm

bi de hangi gün çıkıyor tam olarak?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Gizli dedi ki:

Pazar çıkıyor olsa gerek, ben pazartesi altyazılı izliyorum. Tam zamanında üpladın anlayacağın sdf

shfd gerçekten istemeden trollemiş gibi olmuşum

son bölüm fena bitti yalnız fena olucak 5. bölüm

OVA'ları hiç izlememiştim onlara bakıyorum şu aralar

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Yok öyle kendi ülkenizde tostosları yayarak oturup iphonedan tiktok videosu çekmek. iphoneları günlük 1$'a çalışarak üreten çocuğun gazabı sizi tahtınızdan etmeye geldi. EREN JAEGER sizi samimiyetsizliğinize gömmeye geldi.

VUR EREN VUR ENTERNASYONALİZM ADINA VUR, TÜM EZİLENLER İÇİN VURRR

KÜKREEE :D:D:D:D

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...