Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Ben de bayağı sevdim, çok keyifli ama unityde yazılmış bi SnK oyunu vardı onu daha çok sevmiştim mekanikleri, zorluğu filan. Bu fazla kolay geldi, o adrenalini yaşatamıyor.
Zor kısımları da titanlar yüzünden değil, gearcheck yüzünden zor.
Skill sistemini sevdim ama gear upgrade sisteminden nefret ettim (Bir de herkes normal gearla gezerken benim dualwield nodachiyle dolaşmam cutscenelerde filan komik kalıyor bayağı :p)

o unity oyunu efsaneydi ya snk ost açıp saatlerce itan avlıyoduk arkadaşla epic hareketler falan yapılıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

45-46

çok iyi yapmışlar, mangadakinden çok daha heyecanlı oldu. sonraki bölümde de bütün arc sonlanıyor.

rod reiss de o statüko kültüne zamanla boyun eğmiş, onu daha iyi işlediler burada.

historia da tahta tam uyan char, herkes melek diyordu zaten ehu. tam kral öldü, yaşasın kraliçe sahnesi yaptı valla helal.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
2 haftadır bayağı şey açıklandı, iyi anlattılar eski hikayeleri. artık bomba arc başlıyor, bunun bitişinde herşey dökülecek ortaya. yıllar önce bu başlığın ilk sayfalarında sorulan soruların cevapları bir bir gelecek. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Plot exposition bölümlerinin en iyi yanı olayları birbirine bağlama konusunda bayağı başarılı olması. Konuları karakterleri bölük pörçük inşa edip sonra tek seferde topluyor, ama bayağı güzel topluyor.
Mesela bu bölümü de dönüp dolaşıp taa ilk sezonun 3. bölümüne bağladılar.
ShadowFury, 21 Apr 2013 said:

3

Tırt protagonistin tırt kemer vidasına koca bölümü yediler. Bence daha çabuk geçilebilirmiş bu kısım.

Böyle saçma bir bölümün bile altına bayağı anlam yüklemişler yani, takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...