Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

sabo için demiştim ben ama peki. :p şarkının herşeyle gitmesi ve videonun edit için uğraşılınca en olmadık sahneleri bile epic hale getirebilmesi yeterince eğlenceli, ama anon postuyla yapılan örnek mesela direkt yarıyor.

3d örümcek adam ekipmanını kullanmak gibi, verebileceğim özel bir tavsiye yok maalesef gülmek için. :/

ha hiç edit yapılmamış, direkt başka op videosunun üstüne konmuş tonla örnek var, evet onlar başarısız. onlara gülünmeyebilir.
BabacumMostors said:

şu anda hayatımın fon müziği oldu, birine dalarım ben bugün

şimdi açtım gene, kendime geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

2 duvar arası 10-15 kilometre varsay.

sabonis said:

e ben 1 saatte gidiyorum o mesafeyi :D 50 metrelik hayvan 100 adımda gider :D
5 yılda mı katetmişler :D

yalnız şu bilgi reklam arası olan kısımdaki bilgi ekranlarında vardı, o aradaki mesafe 150km miydi neydi. hoş gerçi yine dolabilir o mekan ama duvarda çok sayıda gedik açamadılarsa dışardaki dünya kadar homojen dağılamamış olabilirler alana.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

LethE said:

2 duvar arası 10-15 kilometre varsay.

sabonis said:

e ben 1 saatte gidiyorum o mesafeyi :D 50 metrelik hayvan 100 adımda gider :D
5 yılda mı katetmişler :D

yalnız şu bilgi reklam arası olan kısımdaki bilgi ekranlarında vardı, o aradaki mesafe 150km miydi neydi. hoş gerçi yine dolabilir o mekan ama duvarda çok sayıda gedik açamadılarsa dışardaki dünya kadar homojen dağılamamış olabilirler alana.

ala ala hep araları okuyordum da kaçırmışım. olm sen zaten yedin spo'yu :D belli yani niye 5 yıldır gelmedikleri çok net.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...