Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Spoiler

Evet eğitim bölümleri ve Eren'in sürekli kendi kendine konuşurken bile bağırıp çağırması çok baymisti beni. Yoksa yine iyiydi kötü değildi. Ama 2 ve 3 teki o keşif harekatlari, surları geri alma mevzusu. Üstüne Mustafa Edwin Atatürk'ün darbesi falan nefessiz izledim o bölümleri. Belki toplu pespese izlemenin faydasidir. Tek tek beklesem bölümleri farklı dusunebilirdim. 

Sosyal ağlarda paylaş

birinci sezondan sonra senelerce ikinci sezon bekleyen ben, haftada bir bölüm mü beklenir yea diyerek 4. sezona başlamadım henüz. s1 e1 den tekrar başlayıp izleyesim var. anime gurularından tavsiye rica ediyorum, nereden, hangi ekibin çevirisi ile izleyeyim? gogoanimeden izlemiştim ilk 3 sezonu ama başarılı denilen türkçe çevirili site ve çeviri grubuna da hayır demem. tia

bu tarz kaynak sormak kurallara aykırı bir postsa silinsin lütfen

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, Archangel_ dedi ki:

birinci sezondan sonra senelerce ikinci sezon bekleyen ben, haftada bir bölüm mü beklenir yea diyerek 4. sezona başlamadım henüz. s1 e1 den tekrar başlayıp izleyesim var. anime gurularından tavsiye rica ediyorum, nereden, hangi ekibin çevirisi ile izleyeyim? gogoanimeden izlemiştim ilk 3 sezonu ama başarılı denilen türkçe çevirili site ve çeviri grubuna da hayır demem. tia

bu tarz kaynak sormak kurallara aykırı bir postsa silinsin lütfen

Puzzlesubs var kendi sitesinden. IO baya iyiydi diğerleri arasında

Sosyal ağlarda paylaş

75

Spoiler

aksiyon başladı, konuşan yok lol. armin kafalamaya çalıştı sanki bıraksınlar diye ama dur bakalım.

dinsizin hakkından imansız gelsin hadi, yeğeristler ve emperyalistler kessin birbirini. pieck iyi kandırdı.

ve bitti şimdilik, gg.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

memnuniyet seviyemi söylemem bir bakıma spoiler sayılabilir diye spoilera alıyorum ama olayları hiç yazmadan, istemeyen bakmasın:

Spoiler

me3, got tier kötü bir finaldi bence. timeskip başlamadan bitseymiş hikaye keşke.

dahasını anime bitişinde yazarım artık detaylı herhalde.

bence yine de anime uyarlamasını bekleyin çünkü mangaka hala iyi çizemiyor, suratlar zaman zaman me andromeda suratları gibi son chapterda bile.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...