Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

69

Spoiler

edgelord eren tam fetö ya. ne istedin de vermediler eyyy eren. saşa’yı da kurban ettin. mikasa da tam bir sakura. bu kadar sığ saplantılı başka karakter yok hikayede sanırım. bırak işte eren seni sallamıyor artık, he’s more special than armin.

Sosyal ağlarda paylaş

Eren Sam'e küfretmiş heralde ki her bölümde erene laf atmadan rahat edemiyor ? 

Spoiler

bir bölüm yetmiyor kesinlikle. gene bilgi doldurdular, bu gidişle önümüzdeki bölüm de bilgi basarlar.

sasha conny muhabbeti güldürdü ❤️ Eren'in aklından neler geçiyor kimbilir...

Bir de historia beast'i yerse ne olacak ki orayı tam anlamadım? rumbling nasıl yapılıyor?

Sosyal ağlarda paylaş

yok çünkü ilerisini de biliyorum ama şimdiden hakediyor bütün lafları.

Spoiler

işte founding titan ve kral soyundan gelen titanın gücü ortak kullanılınca. zeke kral soyundan, eren de founding yedi. ondan ötürü babasının eski eşine dokununca titanları yönetmişti. hepsine mind control yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Adayı titanlardan nasıl temizledikleri ayrıntısına girmediler ama benim aklıma takılan bir şey var. Bunlar bodrum katına inip tüm sırlara vakıf olduktan yani savaşı kazandıktan sonra neden hiç normal bir devin içinden insan çıkarmadılar? Standart devlerin içindeki insanlar geri döndürülemez şekilde mi dev oluyordu?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Max Damage dedi ki:

İçeriği gizle

Adayı titanlardan nasıl temizledikleri ayrıntısına girmediler ama benim aklıma takılan bir şey var. Bunlar bodrum katına inip tüm sırlara vakıf olduktan yani savaşı kazandıktan sonra neden hiç normal bir devin içinden insan çıkarmadılar? Standart devlerin içindeki insanlar geri döndürülemez şekilde mi dev oluyordu?

Spoiler

eren hardening kullanarak açık kapılardan birini kapamıştı

sonra oraya bi zamazingo kurmuşlardı, titanları yakına çekip enselerine kütük indirip öldürüyorlardı. o sırada narrator (hange'ydi sanırım hatırlamıyorum) bikaç ay içinde adadaki titanların hepsini temizledik falan diye anlatıyordu.

titan içinden insan çıkarma gibi bir teknoloji yok bence, işte anca ymir'e olduğu gibi nine titans'dan birini yiyince normale dönüyorlar

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

mangada üzüldüğüm kısımlardandı sasha'nın kurtardığı kızın sasha'yı öldüreni kurtarmasına. geber gabi. falco da işte gönül ota da konar..

yalnız op ve ed'e gene out of context spoiler doldurmuşlar lol, adamlar usta bu işte. birşey anlaşılmıyor o kısma gelmeden.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...