Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

afganistanda deli gibi oynarken afrikada meeeh dedim, bari uyiyim bu aksam biraz. soguk savas nerdi icin kum havuzu gibiydi o harita :( velkam tu di cangil tarzim diil benim yani en azindan sovyet askeri lazim o cangila cezbedebilmesi icin :(

sukalardan sonra şortlu afrikaanlar çok hafif kaldı hakkat ya :( sağdaki de walker gear mk2 asd

http://static03.mediaite.com/styleite/uploads/2015/03/Chappie__55.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

benim 54 filan :P steam buglandi yanniz, S rank ile bitirdigim mission in achisini vermedi, playtime yanlis gosteriyor ve online ozellikleri hala konomaninin yetolugundan kapali oyunun meh

Online acik ya ben fob base i kuruyorum ve single playeri da agır boostluyor mission 20 lerden sonra fln aciliyor
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 35 saatinde main story + side ops şeklindeydim. 35 saat civarlarında sadece main story'e yüklendim, 45 saatte falan bitti toplamda.

minor spoiler

Peace walker oynayanlar bilirler, oyun bittikten sonra bir de true ending oluyor. Şimdi o true endinge gitmeye çalışıyorum.

Shitstorm yaratmak istemiyorum henüz, her şey bittikten sonra konuşmak lazım da storytellingden tatmin olmadım sanırım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

story bazinda sinifta kaliyor oyun.

episode 30. daki su sahne mesela

burda skull face konustu da konustu, BB'dan sifir tepki, sanki dilsiz. birde burda alakasiz bir muzik girmesi ve BB ile skull face'in birbirlerine bakmalari kendimi tutamadim kahkaha attim.

bende suan senin dedigin o sey icin kasiyorum ama hic umutlu degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

metal gear solid kamera arkasımsı, belgeselimsi. steam'den alanlar direk play'leyebiliyor. http://store.steampowered.com/app/393360/

(önceki sayfalarda paylaşıldıysa kusura bakmayın, release'den 1-2 gün önce başlığı okumayı bıraktım spo yemiyim diye. hatta şu linkini verdiğim vidyayı bile izlemeye tırsıyorum asdgh)
Sosyal ağlarda paylaş

Save de şu oyunda nasıl şikayet ediyorsunuz anlamadım yahu :D bence mission içi save bile olmamalı reflex ile oyun easy mode un dibine vurmuş zaten, gz de ki gibi hard mode da yok :( baya aşırı kolay oyun tabiki yorgunluktan dalgınlıktan hata oluyor da onu bile telafi edebilecek cok fazla yol koymuşlar.

Oyunu zorlaştıracak ve daha zevkli hale getirecek tek şey az hata ile oynayıp rank s kasmak bence. Save de sorun yaşıyorsanız ground zerous u yeterince farmlamışınız tpp çıkmadan :p
Sosyal ağlarda paylaş

Artık bir yorum yapma zamanı geldi, öncekk yorumlarım da pek yanılmamışım;

-gameplay 10 üstünden 11 çok smooth çok detaylı çok zevkli

-story telling 10 üzerinden 5 (hani oyun bunun üzerine kurulu olsaydı direk fail idi)

-İncik cincik easter eggler vs fena degil güzel ama genede bir snake eater deki gibi şaşırtmıyor

-seriyi takip eden için de etmeyen içinde çok iyi bir oyun, birazcık takip edeni az ödüllendiriyor

-saçma sapan assassin creed fln oyunlarına göre sandboxu çok çok iyi gram şıkmadan işlemiş

Kojima da video ile resmi olarak seriye veda etti resmen ağlıyasım geldi, bir mgs:3 se gibi duygusal impact yapamasa da, gameplayi beklentinin üstünde vermesi ile üzmedi denebilir.

Oyun çok güzel çok iyi ve malesef efsane bit ... ti :(

manlytears.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...