Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twisting Nether(Horde) Guild Başlığı

darkstrider

Öne çıkan mesajlar

25M raid yapan semi-hardcore Türk oyunculardan oluşmuş bir pve guildidir

Progress Durumuz:

Mogu'shan Vaults:6/6 Normal-3/6 Heroic-25M
Heart Of Fear :6/6 Normal-25M
Terrace Of Endless Spring:4/4 Normal-25M

Argonath'ın her zaman için oyunculuğuna güvenen mevcut raid spotlarını zorlayacak,oynadığı classa tamamen hakim ve blizzard tarafından getirilen değişiklikleri takip edip hızlı uyum sağlayan yeni oyunculara kapısı açıktır.

Aramıza katılacak oyuncuların, mevcut raid günlerine maksimum katılımı sağlayan, zamanın ne kadar değerli olduğunun farkında olan ve saatlerini harcadığı bu oyunda yüksek hedefleri olan oyuncular istiyoruz. Aradığımız öncelikli classlar http://www.wowprogre...ating.tier14_25 linkte belirtilmiştir; bunların dışında da yeni başvurular hangi class olursa olsun itinayla değerlendirilecektir.

Eğer kendinize güveniniz tam ise, oyunu hakkıyla oynayıp gerekli araştırmayı yapıyorsanız, raide hazır ve zamanında geliyorsanız, boss combatlarını raid liderinin anlatmasına gerek kalmadan çalışıp geliyorsanız, oyunu birçok fedakarlık yaparak oynuyor ve karşılığını bekliyorsanız başvurmaktan çekinmeyin.

Raidlerimizi çarşamba, perşembe, pazar, pazartesi 20:30-00:30 saatleri arasında yapmaktayız. Progress zamanlarında bu günlerde ve saatlerde değişmeler olabilmektedir.

Argonath’a başvuran herkes guild kurallarını ve yapısını kabul etmiş sayılır. Sitemiz yapım aşamasındadır. Şuan için sadece özel başvuru alıyoruz; oyun içinden Harddisc, Pthe ve Jihadd ile görüşebilirsiniz.

Siz de başarı odaklı 25m raid yapan bir Türk guildinde bulunmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

niye hep aynı kadro, aynı yönetim ile farklı realmlerde ve farklı guild isimlerleriyle toplanıyorsunuz merak ediyorum. birinden falan mı kaçıyosunuz ya da saklanıyosunuz.

madem raid yapabiliyorsunuz niye dağılıyorsunuz, madem olmuyor niye aynı adamlar bi daha toplanıyorsunuz? insanlar başvuru yaparken bu guilde nası güvenicek?
Sosyal ağlarda paylaş

Sertcocuk said:

niye hep aynı kadro, aynı yönetim ile farklı realmlerde ve farklı guild isimlerleriyle toplanıyorsunuz merak ediyorum. birinden falan mı kaçıyosunuz ya da saklanıyosunuz.

madem raid yapabiliyorsunuz niye dağılıyorsunuz, madem olmuyor niye aynı adamlar bi daha toplanıyorsunuz? insanlar başvuru yaparken bu guilde nası güvenicek?

Oyun bu neticede sürekli stabil kalacak bir durum olmuyor,insanların sosyal konumları değişiyor işi ailesi sorumlulukları bazen engel olabiliyor.Yani şirket kurup insanlara iş sözü verilmiyor:)O kadarda kafaya takılacak bir durum olduğunu sanmıyorum,günlerini buralarda heder edip boss kesince,hayatında çok önemli bir engeli aşmış gibi, sanki vakkodan takım almış edasıyla takılmak,sonrasında gerçek hayata dönünce benim bir ailem,işim okulum vardı ne oldu bunlara hepsi eksik kaldı demekte çok mantıklı gelmiyor.İşin sevindirici tarafı şu çok şükür ki böyle bir ''kötü yönetim'' bile olsa bir şekilde insanlar bir araya geliyor ne mutlu ki birbirine inanan seven insanlar var diyorsun.
Güven konusuna gelince şimdilik burdayız burda olmaya devem edeceğiz ve öyle olsun istiyoruz ama hayat bu neler getirir bilemiyoruz,inşallah sürekliliği olur.Bunun dışında bilgi almak isteyen olursada bizzat kendisi bizle görüşebilir,gerekli bilgiler verilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Acil olarak tank ve healer ihtiyacımız bulunmaktadır. Protection warrior veya blood dk, holy paladin, mistweaver monk, resto druid alımlarımızda öncelik yapılacaktır. Bunun haricinde linkten http://www.wowprogress.com/guild/eu/twisting-nether/Argonath/rating.tier14_25 diğer classlara olan ihtiyaçlarımızı da takip edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...