Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underrail

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bilen bilir dediydim al bilgi

Underrail is an old school turn-based isometric indie role playing game that focuses on exploration and combat. It's inspired by western RPG classics such as Fallout, Arcanum, Neverwinter Nights and System Shock 2.

GERÇEK OYUN YANİ, fallout 3 gibi konsolfaglerin baş tacı olabilecek bir şey değil. oynayamaz zaten yetolar.
Sosyal ağlarda paylaş

şu bölümde sadece grafiğe bakıp bok gibiymiş bu demeyin lütfen ya, konsol bölümü var bakın ne güzel janjanlı

hadi gerçekten beğenmediniz diyelim, o kadar iddası olan bir oyun değil zaten 1 kişi yapıyor. fakat aynı kafayla şu aşağıdaki 2 oyuna da bok gibi diyeceksiniz ve o zaman yanacaksınız aga

http://www.desura.com/games/xenonauts
http://www.desura.com/games/project-zomboid
Sosyal ağlarda paylaş

alphayı indirip 1 saat oynayıp beğenmeseler anlayacam zaten, atarlandığım konu 2sn'de karar verme olayı videoyu görüp yoksa 1 kişi yaptı diye godtier olacak değil tabii

seigen said:

diğer iki oyun güzel

o ikisi zaten test, onların ikisini birden beğenmeyene gönül rahatlığıyla ecksbawksfag sıfatını yapıştırabilirsiniz. pc oyuncusuyum diyip de onları beğenmemek pek mümkün değil NŞA'da.
Sosyal ağlarda paylaş

atmosfer güzele benziyor da biraz grafik kasaymış keşke.

"GERÇEK OYUN 1995 ZAMANININ GRAFİKLERİYLE OYNANIR!" tribi çok saçma, o yıllarda o grafiklerle oynuyorduk, oyunları o grafiklerle yapmalarının sebebi "oyunun en iyi o şekilde tat vermesi" değildi, ancak o grafiklerle yapılabilecek olmasıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

ben de isterdim crysis grafikleriyle yapsinlar bu indieleri ama yapamiyorlar.

crysis grafikleriyle yaparsın, takımda iyi bir grafikçi varsa.

illa battlefield 3 ultra grafiklerinde olsun demiyorum oyun, ama ortada bir sürü oyun motoru varken halen 1995'ten kalma grafikler kullanması abes olmuş. illa 2d yapçaksa bile biraz daha iyi bir artist bulup ona çizdireymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...