Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frost Mage Crit Cap?

ciscolog

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çeşitli reforge sitelerinden Hit %15[5100 stat] olarak ayarlamama rağmen halen daha olması gerek crit'i bulabilmiş değilim.
Eskiden Critical Mass vardı bununla birlikte (100-5)/3=%31.7 diyelim.
Talent + Raid Buff = %8 = %23.7
Crit triggered trinket,windsongu falan geçtim bana 23 için gereken stat nedir bunu söyleyebilecek olan varmı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sistemde frozen targetlara karşı, mecvut crit 2 ile çarpılıp 50 ekleniyor. Ancak 93 level bosslara karşı -%3 crit ile oynadığımız için %28 crit gerekiyor bize. (%28-%3)x2+%50=%100

Flask, yemek, raid buff vs herşey üstündeyken %28.00 crit yakalamaya çalışıyoruz. 600 crit rating %1 crit ediyor, o sebeple diyelim tüm bufflar varken %27,45 critin varsa 600*0,55=330 ratingi daha reforgelaman gerekiyor anlamına geliyor.

Her item değiştiğinde, değişen int yüzünden bu ayarı bir kere daha yapman gerekecek malesef.

Genelde bütün heryerde frost armor tavsiye ediliyor olsa da, %28 criti bulana kadar her %1 crit, %2 crit gibi çalıştığından dolayı ben frost armorsuz %28'e ulaşana kadar molten armor kullanmayı tercih ediyorum. Mesela şu an itemlerden 6000 civarında crit rating alıyorum ve base + intten gelen + mage buff'ı + molten armor ile birlikte %28.01 gibi bir critim var, hitte %15 olunca kalan herşey haste (tabi artık ne kalabildi ise)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...