Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beslenme

Killer

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Black-ice dedi ki:

valla şu bulk bitene kadar ölmezsem iyi zaten. günde 5 öğün. 3k-4k arası kalori. gainerlar, salmonella ruletiyle yenilen yumurtalar, mekdonaldslar. bi yerden sonra her şey mide bulandırdığından alternatif arayışı başlıyo. hedef kiloya ulaşınca herşeyi organik yicem anasını satayım. 2 adım gezmemiş tavuğu ağzıma sürmicem.

neden kendinize eziyet ediyorsunuz lan?

Sosyal ağlarda paylaş

abi easy kalori istiyosan lavaşın içine fındık ezmesi ve kaymak sürücen yanında taze sıkılmış portakal suyu içicen üstüne bi avuç fındık ceviz baem yedin mi daha da kilo alamıyosan camdan atla fdgdsgds

üstüne de 2 ölçek whey 1 ölçek casein

Jaegerjaquez tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, goldbären dedi ki:

ya yok zaten öyle bir şey. ay mekdonals yemişmiş de kilo alalmamışmış. 3-4k kalori devasa değil ki. bazal + gündelik işlerle çoktan yakıyordur onu, zaten hiç bişey yapmasa yürüyen adam.

bazal + gündelik işle o kaloriyi yakabilmek için halihazırda level 2 obez olmak gerekiyor. Kilo almaya çalışan insanlar yakamıyor öyle xd

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, deadwoll dedi ki:

Bu ara ne olduysa benim metabolizmam da atakta. Gece yarısı şokellalı ekmek yiyerek 4 kilo verdim 1 ayda. Bel fıtığı olduğum için sporun s'sini yapamıyorum. Mutfak, garaj, ofis ve çalışma odam arasındaki kısır döngüde yürümekten ibaret tüm hareket düzenim.

Anlamadım.

abi beni sen çok korkutuyosun.

ben de çok ağır bel fıtıkları falan geçirdim. hatta başka spor yapamıyorum diye tekrar badiye başladım. aşırı korkuyorum tekrar pörtleyecek diye. squat yaparken mi oldu? 1,5 aydır gayet iyi gidiyor ara ara ağrı oluyor yine ama. yanlış falan mı yaptın formu naptın?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, dasaaa dedi ki:

"salmonella ruletiyle yenilen yumurtalar, mekdonaldslar. bi yerden sonra her şey mide bulandırdığından alternatif arayışı başlıyo" abartisi falan.

olm harbi rezillik yani.

komik de. sanki thor'un yeni filminde oynayacak. ahaha. 

"valla şu bulk bitene kadar ölmezsem iyi zaten."

ahahahahahhha abi troll falan degil cidden guldum ve ezik buldum sunu ya. olm kendinize guveniniz ne kadar az ki bu kadar kasiyorsunuz "bir sey" olabilmek icin.  

pek kale alınacak bir tip değilsin de yine de cevap yazayım. sonuç olarak trol falan değil diye belirtmeden pek postların ciddiye alınmıyor zaten kendin de farkında olduğun üzere.

sorsan, yurtdışında yaşayan kendini modern ve eğitimli olarak tanımlayan bir insansındır. ama iş pratiğe dökülünce yontulmamışlık çıkıverir ortaya. çünkü sonuç olarak kapasiten bu kadar. kendini pek geliştirememişsin. öğrendiğin şeyler, genel kültürün sana o ilüzyonu yaşatır belki ama en ufak olayda su yüzüne çıkar malesef. bazı eğitimi aşmış modern ülkelerde okula yeni başlayanlara farklılık kültürü, insanların çeşitliliği öğretilir mesela çocuk yaşta. bu tarz çocuklar ilerde, başkalarının farklı problemleri olabileceği farklı kararlar verebileceği, hayatta farklı yönlere yönelebileceğini daha kolay algılayabilirler. bizde eğitim sistemi inanılmaz kötü olduğu için türklerde o yüzden çok yaygındır "la ne gerek var" mantalitesi. herkes bundan payını alır hayatı boyunca. bunları aşabilen insan az malesef. senin gibi antin kuntin bir adamdan beklediğimden değil yanlış anlama, öğren diye anlatıyorum.

yontulmamış insanlar yaygın olana biyat eder genelde. mesela şişman biri zayıflamak istese ona gelip thorda mı oynucan falan yazmazdın aklına bile gelmezdi. ya da işte en ufak bir bilgin olmadan özgüven vs. gibi konularda konuşmazdın. tabi ki şişman olmakla zayıf olmak psikolojik olarak bir değiller. ama aynı yere geliyoruz, insanlar kendi içlerinde problemleri farklı boyutlarda yaşayabilirler. yazdığının tersine hayatımda hiç özgüven sorunum olmadı mesela. hiç bir zaman vücudumdan çekinip bir şeylerden geri durmadım. ama nolursa olsun hepimiz kendi vücudumuzla yaşıyoruz ve onu da sevmeye mecburuz bir yerde. o yüzden "bu bir şey olmak için kasmak" değil sadece aynaya baktığında gördüğün şeyi sevmekle ilgili.

ben sevmiyordum o yüzden böyle bir olaya girdim. bulk'ı çok sağlıksız yapıyor olmam da benim tercihim ve hatam. öyle olmak zorunda olan bir şey değil yavaş yavaş da düzeltiyorum.

hadi git şimdi buradan. başka bölümlerde yap aptallıklarını. ?️

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Fistan dedi ki:

kimden aldıysan bu aklı bulk mu yapıyorsun her neyse kesinlikle vucuduna, yaşam kalitene yazık ediyorsun

yaw yok öyle yazdım diye iş yanlış yere gitti. aslında yaptığım düz badici diyeti.

günde 3 ana öğün var. 2 de ara öğün. 3 ana öğünde belli bir protein karbonhidrat yağ oranı tutturmaya çalışıyorum. genelde evde tavuk, hindi, bonfile pişirip yanında makarna yiyorum. ama her zaman evde ya da ofiste olamadığımdan bazen o mcdonalds falan oluyor. ya da işte makarna bayınca sağlıksız beyaz ekmek vs.

bazı günler bütün gün dışarda dolanmam gerekiyor iş gereği işte o sıkıntı mesela 2 kere dışarıdan yemem gerekiyor. baya bi sağlıksız hissettiriyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Jaegerjaquez dedi ki:

abi easy kalori istiyosan lavaşın içine fındık ezmesi ve kaymak sürücen yanında taze sıkılmış portakal suyu içicen üstüne bi avuç fındık ceviz baem yedin mi daha da kilo alamıyosan camdan atla fdgdsgds

üstüne de 2 ölçek whey 1 ölçek casein

1 saat önce, µh dedi ki:

bazal + gündelik işle o kaloriyi yakabilmek için halihazırda level 2 obez olmak gerekiyor. Kilo almaya çalışan insanlar yakamıyor öyle xd

kilo almada sorun yok. gayet iyi gidiyor. kas kütlesi koyabiliyor muyum onu bilemiyorum ama. 1-2 ay daha böyle devam edip bakıcam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...