Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İspanyol Ev Arkadaşı

küheylan

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

kendi açımdan değerlendireyim. yani benim ispanyol ile ev arkadaşı olma nedenlerim ve bundan çıkarım ile.

kız arkadaşın varsa arayış içinde değilsindir. boşuna marjinal hareketlere girmene gerek yok gibi. demek istediğim "ispanyol bir arkadaşımdan öğrendiğim bir tarif var" veya "Kızlar bu akşam bizde toplanalım Eduardo harika sangria yapıyor" diye cümlelere gerek kalmamış.

boşuna risk yani. ingizilcesi de ibrahim tatlıses seviyesi gibiymiş. boşver bence.

Ben ciddi ciddi bu adami merak etmeye basladim. Bi ara bize kendinden bahsetsene biraz...
Sosyal ağlarda paylaş

avrupa'da türk kafasına en yakın insanlar ispanyollar ve italyanlar (bana göre) belki portekizliler bir de.

elemanı iyice ölçüp tart, pis midir, ev işine yardımcı olur mu, kirasını düzgün ödeyebilir mi vs. bu tip soruları direkt sorma ama bir şekilde anlamaya çalış. kendi ingilizce düzeyini de adamla anlaşabilecek kadar görüyorsan tamamdır bence.

hem ispanyol kız arkadaşları da gelirse ilerde eğlenirsiniz. yani şişe çevirmece falan oynarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

avrupa'da türk kafasına en yakın insanlar ispanyollar ve italyanlar (bana göre) belki portekizliler bir de.

elemanı iyice ölçüp tart, pis midir, ev işine yardımcı olur mu, kirasını düzgün ödeyebilir mi vs. bu tip soruları direkt sorma ama bir şekilde anlamaya çalış. kendi ingilizce düzeyini de adamla anlaşabilecek kadar görüyorsan tamamdır bence.

hem ispanyol kız arkadaşları da gelirse ilerde eğlenirsiniz. yani şişe çevirmece falan oynarsınız.

sise cevirmece deme abi,gencligjmde okudugum dil okulunda ispanyol2 kizla yaptiklarim aklima geliyo ....
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle olaylar oluyor yurtdışında da. Geçtiğimiz yıl hatta Almanya'da kaldığım şehirde öldürüldü bir öğrenci yine böyle parti dönüşü mü ne. Ki kaldığım yer herhalde Avrupa'nın en nezih şehirlerinden bir tanesiydi.

Konuya dönersek, ispanyollar eğlence düşkünü fazlasıyla, etrafa pek saygıları yok, muhabbetleri falan süper ve eğlenceliler ama en yakın arkadaşlarının bile götünü kollamazlar.

30-40 tane falan ispanyol tanıdım/4-5 tanesiyle aynı katta yaşadım hepsi aynıydı.

Örnek olay vermek gerekirse,

Haftada bir parti veriyorlardı kat mutfağında sabaha kadar, zerre takmıyorlardı geri kalan insanları falan ve ertesi gün o mutfak ahır gibi oluyordu.

İstisnasız hepsi mutfağı pis bırakıyordu ve buzdolapları dağınıktı.

Yan dairemde kalan ispanyol kızı bir gece sarhoş olmuş halde yerde baygın buldum, ayıltmaya çalışırken yine ispanyol arkadaşı geldi, kızla ve benimle dalga geçti; yanındaki çinli hatunla beraber odaya gittiler. Ben hatunu ayıltıp odasına soktum, 6 ay boyunca yüzyüze baktık bir teşekkür etmedi.

Kulüplerde falan parti olduğunda sarhoş olan ispanyol panpalar anıra anıra geziyordu etrafta sürekli.

Yurdun her köşesinde seviştiler.

Meriçlik müessesesinden hepsi, tanışıp arkadaş oldukları bizim türk kızları da dahil her kıza yavşadılar (fiziksel temas vs. dahil) sonunda bir tanesi dayak yedi zaten bizim almancı türklerden.

Ev arkadaşı olarak alırsan ve sen titiz, sakinlikten hoşlanan bir adamsan Allah kolaylık versin. Ha ama içelim, eğlenelim, erasmustaki hatunlar gelsin orgyler dönsün, günü yaşıyım diyorsan da hiç düşünme, kira bile alma adamdan.

Edit: Yalan olmasın bir tane mükemmel İspanyol tanıdım, o da zaten diğer ispanyollarla takılmıyordu pek. Hatun sürekli hal hatır soran, herkesin yardımına koşan, bizi sağa sola davet eden, çok keyifli birisiydi. Zaten herkes tarafından seviliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...