Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Birden leş muamelesi yapıldı diziye bu sezon. Halbuki kendi akışında ilerliyor.

Yolda ilerlediklerinde yol filmine döndü diye eleştirildi. Sonra Alexandria bölümleri için çok sakin, çiftlik bölümü gibi oldu dendi. Karakterlere inildi. Dwight'tır, Jesus'tur, Morgan'dır derken bu sefer de diyaloğa boğulduk diye isyan etti millet.

Bu sezon hep çatışmalı, vurdulu kırdılı başladı ama yine beğenilmiyor. Böyle giderse dükkanı kapatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...

Çizgi roman bitti ha. 193. ciltteyken birden çat diye bitirdi adam. En son fanlara mektup da yazmış. Bahse girerim bana küfrediyorsunuzdur ama ben de en az sizin kadar üzgünüm demiş. Dile kolay be abi 2003'ten beri çiziktiriyor diye biliyorum.

Max Damage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

Yoklukta izledim 10. sezonu da.

Kanon geregi de 10 yil falan gecti sanirim dizide. Arada oyle tipler cikiyor ki, diyorsun bu adam 10 yil zombi kiyametinde nasil sag kalmis. Bazen oyle bir durum oluyor ki birinin olmesi lazim artik, yoksa plot armorun boku cikacak. Tam o sahnede daha once hic gormedigimiz tipler "aslinda bunlar da varmis orada" dercesine sahneye dahil oluyor sen de diyorsun "tamam bu olecek heralde". Hakkaten de o tip oluyor sonra. Oyuncunun suratina yansimis zaten karakterinin az sonra mefta olup dizinden cikacagi asdfasd.

O kadar fazla bosluk, klise ve sacmalik var ki onlari birakip arada ilac niyetine duzgun yaptiklari seyleri konusmak daha mantikli kaliyor. Bazi karakterler basarili ve ozgun, oyunculari da hakkini vermeye calisiyor ama onlar da neticede senaristler tarafindan salak salak seyler yaptiriliyorlar. Yani senaristler su kadar sezondur hic gelistirememis kendilerini. Izlerken resmen diziye iyilik yapmak istedigim icin ayip olmasin diye izliyorum. Dizinin niye boyle bir ozelligi var bilmiyorum ama izleyici kitlesinin cogu da bu yuzden izliyordur herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 07.10.2020 at 15:19, Silphatos dedi ki:

bu devam ediyor mu hala ? 

3 seri olarak devam ediyor ne bitmesi. yenileri de yolda hahaha

On 07.11.2020 at 01:55, Goering dedi ki:

teenager spinoff'u var sanki bunun?

fear the walking dead olan zaten sanki daha iyi senaryo olarak.

world beyond baya bayaa bayaaa kötü ?

ftwd daha sağlam ilerliyor. twd arada dalgalandı ama ftwd'de pek olmadı o.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...