Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Önümüzdeki sezonlarda aksiyon artacak diyeceğim ama hapishane ve vali sezonlarını hatırlayıp iddialı konuşmayayım diyorum.

Bence aralara böyle ana işleyişi bozmayan mevzular koymaları şart. Mesela Terminus güzeldi, kötü diyen çıkmaz en azından. Bu tip eklemelerle dizi güzel ilerler ve survival konseptini bize yaşatır. Böyle gerçekten sıkıntı.

Sosyal ağlarda paylaş

sezonun 1. bölümü nerdee 10. bölümü nerde. ne zaman final yapacak bu dizi bitsin de rahatlasak. cast seçimi nedir öyle ya. oyunculuklar bu kadar mı kötü olur.

senaryo kötü olduğu için rick abiye de oyunculuk gerektircek sahne çıkmıyor.

olayların gelişmesi falan aman tanrım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

walking dead: road to survival oynuyorum

telefondan, onda baya olaylar gelişiyor. en son dwight negan'dan ayrılıp kendi bir ekip kurdu, karşı geldi filan oyunun hikayesinde. oyun online ama içinde ayrıca bir hikaye akıyor. spo ise bunlar yanmışım ben :d

Ben de! Hangi server. Lowndese gel. :) Serverın top3 guildindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

BiTcH_oFBaT said:

walking dead: road to survival oynuyorum

telefondan, onda baya olaylar gelişiyor. en son dwight negan'dan ayrılıp kendi bir ekip kurdu, karşı geldi filan oyunun hikayesinde. oyun online ama içinde ayrıca bir hikaye akıyor. spo ise bunlar yanmışım ben :d

Ben de! Hangi server. Lowndese gel. :) Serverın top3 guildindeyim.

quitman'dayım. totalde 56.yım :) bizim faction 4.-5. seviyesinde, bazen 6 filan. bu ikinci acc'mdi, ilkini salladım ama o da dediğin yerde değil. gelsem de zaten sıfırlanarak geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan 2 günde 63 ağır silah bulabiliyorsunuz. kalkın gidin ulan negan'nın semtinden çıkın. koca ülkede yaşayacak yer bulamadılar bütün communityler göt göte yaşıyor. hadi kingdom baya büyük kalabalık vs. hop diyince gidemezler düzen var. e sizin bi bokunuz yok zaten. negan'ı öldürecekler bu sefer başka bir negan çıkacak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...