Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

As of April 2014 downloading pirated media has become illegal in the Netherlands, too. It's classified under civil law. That means prosecutors will not actively seek out individual downloaders, but copyright holders may sue individuals who have downloaded their content. This could result in a fine. Fortunately, we have a law stating that fines may not be artificially high, so it'll probably be $100 or $200 for first-time offenders (like it is in Germany).

Sakin olun yaaaa, 100-200 dolar ne yahu. O da cikip beni dava edecek copyright holder.
Sosyal ağlarda paylaş

samanyolu seviyesi oyunculuğu da geçtim, allahım yaaaarabbim. akıl akıl gel götüme takıl

s7e6

hayatında hiç görmediğin birine yarım saat içinde aşırı güvenmek ve yıllardır tanıyormuş gibi davranmak olayını artık bıraksalar diyorum. community'lerinin yakınına gelen insanları sorgusuz öldüren topluluğun bi anda vicdan idolleri kesilmesi (ki 25 kişinin kadını öldürmek için silahlanması ve 1 tane mermi isabet etmemesi), kadına şans tanınmasına rağmen kadının ihanet edip kaçmaya çalıştıktan sonra yakalanması ve HALA laf anlatılmaya çalışılması (30 saniye önce bıçaklamaya çalışıyordu), bu kadar olanın üstüne yine HAAAAAALA kadına yardım edilmesi. Of allahım karnıma ağrılar ağrılar girdi şu bölümü izlerken.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...