Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

Coldwind said:

Sezon finali tahmin

Daryl'e bir şey olmaz, Glenn ölür sezon finalinde. Fazla bakıştılar kızla, aynadan kesti falan son bir kere.

Daryl cat approves this message.
https://i.imgur.com/agjj2s3l.jpg

evet son duj son bakismalar bencede glenn gg. finalde cok pis kan akar.
zaten ekibin insancil hic bir yani kalmadi. hani dizideki diger guruplara bakarsak ayni boklar. baya adam dogramaya cikiyorlar disariya.

bide darylin saclar niye yagli ve pislik icinde. lan tamam zombi var ortam kötü su sabunda mi yok anasini satayim.

ya dizi artık zombiden çıktı bildiğin insanların it dalaşına döndü. zaten tedavi yok tedaviyi bulacak imkan da yok dediydiler bikaç sezon önce herkes de hasta. dünya gg kısaca. korkum o ki rikin tayfasını böyle taşaklı bi grup ezip geçicek dizi de öyle biticek. lost gibi dandik bi final yapmazlar umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

kimin gg olabileceğine dahi potansiyel spo

http://imgur.com/igwpf77

Böyle cliffhanger bi sezon finali yapıyosun, karakterleri itin götüne sokup birini de öldürüyosun, gidip de neden o adamı öldüresin dimi? Dizide ne rolu var ki o karakterin 5-6 bölümde bir anca gösterilen bi karakter. Madem böyle bi şok yaratacaksın izleyiciye, o zaman git core group içinden birini öldür. Ama dizi o kdar kötü ki yine yan karakterler ölecek

Sosyal ağlarda paylaş

Acayip stresli bir bölümdü.Dizi zombie dizisi olmaktan çıktı gerçi o biraz rahatsızlık versede yine de o çiftlik evi sezonuna 10 basar :)

Son sahne

Orada normalde glenn in ölmesi gerekiyormuş fakat bence Abraham ölüyor.Çünkü zenci kıza ben de çocuk yapmaya hazırım tarzı şeyler söyledi pek bir duygusala bağladı dizide.Ayrıca ilk vuruştan sonra iyi karşıladı falan dedi Negan.O darbeyi Abrahamdan başkası öyle karşılayamaz

Sosyal ağlarda paylaş

final

Bu kadar büyük grupların varlığı bana saçma geliyor ya. Bir de her biri serseri asi hapisane kaçkını tipte... Kaç yıl oldu zombiler çıkalı, bu kadar insan bunca zaman sağ kalıp da, onun bunun emrini dinleyerek nasıl organize şekilde devam edebilir? Mesela bizim grup şimdi bunlar için çalışmaya başladıktan sonra illa ki intikam almaya çalışmayacak mı?
Ayrıca madem o bölgede bu kadar çoktular nasıl bizimkilerin mekana hiç uğramamışlar bunca zamandır haraç bağlamaya? Yani günlerce yol gitmiyolar karşılaşmak için demek o kadar uzakta değil hilltop falan.
Çok tutarsız kalıyor çizdikleri dünya tablosuyla şu olanlar, ya iyi yansıtamadılar dış dünyadaki durumu ya da ben anlamamışım bilmiyorum.
Sağı solu yağmaya gidiyorlar haftalarca, bir tane adam denk gelmiyorlar şu koca gruptan?..

Bölüme gelecek olursak, ilk karşılaştıkları gruba niye direkt ateş açmıyolar ki? Anlaşmalık durum mu kalmış o kadar adamlarını öldürdün ettin asfd Daryl'ın roketatar ne oldu? Patlatıp geçselerdi direkt işte..

Sopa dayağını yiyen Glenn olsa Megi kıçını yırtardı normalde ama sırf ölsün diye gözardı etmiş olabilirler dfds Gruptan kimse gönüllü olmadı dayağa, I'M DISAPPOINTED

Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Acayip stresli bir bölümdü.Dizi zombie dizisi olmaktan çıktı gerçi o biraz rahatsızlık versede yine de o çiftlik evi sezonuna 10 basar :)

Son sahne

Orada normalde glenn in ölmesi gerekiyormuş fakat bence Abraham ölüyor.Çünkü zenci kıza ben de çocuk yapmaya hazırım tarzı şeyler söyledi pek bir duygusala bağladı dizide.Ayrıca ilk vuruştan sonra iyi karşıladı falan dedi Negan.O darbeyi Abrahamdan başkası öyle karşılayamaz

Negan'ın orada söylediği cümle birebir çizgi romandan alıntı.

Aslında dizide kimin ölmüş olabileceğiyle ilgili bir ipucu var.

Bölümün sadece sonunda değil, birkaç yerinde daha etrafa bir kişinin gözünden bakıyoruz. O sahnelerde böyle bir şey yapmalarının pek bir manası da yok. Ancak sondaki kişi ile ilgili bir ipucu olarak düşünüldüğünde anlamlı geliyor.

Gözünden baktığımız karakterin bir önceki bölümde yakalanan ve kamyonun içinde tutulanlardan biri olduğu sona doğru anlaşılıyor. Yani dört seçenek var: Glenn, Darryl, Michonne ve Rosita.

Bunun haricinde birileri uğraşıp tekerlemede sıranın kime gelmesi gerektiğini de hesaplamış. Glenn'de durmuş gözüküyor.

Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Ayrıca madem o bölgede bu kadar çoktular nasıl bizimkilerin mekana hiç uğramamışlar bunca zamandır haraç bağlamaya? Yani günlerce yol gitmiyolar karşılaşmak için demek o kadar uzakta değil hilltop falan.
Çok tutarsız kalıyor çizdikleri dünya tablosuyla şu olanlar, ya iyi yansıtamadılar dış dünyadaki durumu ya da ben anlamamışım bilmiyorum.
Sağı solu yağmaya gidiyorlar haftalarca, bir tane adam denk gelmiyorlar şu koca gruptan?..

Çok yakın olmayabilirler. Hilltop'a gidene kadar tek bir grup ile karşılaşıyorlar. Hilltop birkaç saatlik araba yolculuğu mesafesinde. Saldırdıkları üssün yerini Hilltop'dakiler söylüyor ki onun da yeri Hilltop'dan da uzak olabilir. Ondan sonra gelen gruplar ise zaten rastgele karşılarına çıkmıyor, özellikle Alexandria'yı hedef alan gruplar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
5.sezon başında bırakmıştım.

5 ve 6'yı bitirdim 2 günde. tabi biraz atlaya atlaya. yoksa daral geliyor. neyse 5. sezonu beğendim açıkcası. 6 ise hayalkırıklığı oldu.

hikaye boka sardı biraz. hep aynı yani. terminus da aynı bu son nerman mıydı neydi onlar da aynı. rick bulacak bir şey hepsini kesecekler işte. sonra tekrar yeni ev yine aynı geyikler. dizi ne zaman final yapacak acaba.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...