Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

her hakkı bana aittir

la ne ölmesi? aynen daha önce koreli çocuktaki trip işte. hatta haftaya hiç daryl'i göstermeyip seneye kadar "öldü lan, ölmedi olm" şeklinde forumlarda baş tartışma konularından birisi olacağını düşünüyorum. benim düşüncem: daryl'i omzundan vurdu o tipi bozuk.

edit: heee,bakın ama ben mesela michone'un ve/veya koreli çocuğun(ya hep adını unutuyorum)final bölümünde ölmelerine daha çok ihtimal veriyorum. bir de şu kızıl kafalı askerin eski sevgilisi (rosita'mıydı)kendisini kızıl kafalıya feda edecek veya tam tersi bir şey. izleyek,görek.

Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

Sezon finali tahmin

Daryl'e bir şey olmaz, Glenn ölür sezon finalinde. Fazla bakıştılar kızla, aynadan kesti falan son bir kere.

Daryl cat approves this message.
https://i.imgur.com/agjj2s3l.jpg

evet son duj son bakismalar bencede glenn gg. finalde cok pis kan akar.
zaten ekibin insancil hic bir yani kalmadi. hani dizideki diger guruplara bakarsak ayni boklar. baya adam dogramaya cikiyorlar disariya.

bide darylin saclar niye yagli ve pislik icinde. lan tamam zombi var ortam kötü su sabunda mi yok anasini satayim.

Sosyal ağlarda paylaş

koca final paso geri dönüş izledik lan daha kaçkere geri yapcaksınız adamlar biliyor işte... ki nerden biliyorlar oda ilginç bişi resmen kızın hasta olup doktora götüreceklerini biliyorlardı.

ha birde herkes öldü dediği o eleman kimdi niye herife işkence yaptılar ki? ne alaka?

ve kaç kişi lan bu piçler afasf
final görüntüsü bu olmamalıydı
http://img2.tvtome.com/i/u/dac55401f6504fc8cf5d872b70ec8c19.gif

sezon 7 bekleyin diyorlar resmen sokarım böyle finale böyle final olmaz olsun final değil bu ya resmen dava filan açmak gerek

bence enid salağı yaptı herşeyi... maggie ye bişi yaptı sonra haber saldı gelcekler diye vs vs

Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeleri gerekmiyor. Alexandria'nın etrafındaki her yola barikat kurup bir fırsat beklediklerini düşünebiliriz. Zaten bir önceki bölümde Carol'ın da karşısına çıktılar.

Önemli bir avın geldiğini görünce uzak noktalardaki adamları da onların etrafına yönlendirmişlerdir. Seçtikleri yollara bakıp Hilltop'a gitmeye çalıştıklarını da tahmin edebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

6. sezon daha kötü bitemezdi herhalde.

http://www.imdb.com/title/tt1520211/eprate?ref_=tt_eps_rhs_sm

sezon finali sondan ikinci sırada, şu anda. hızla dibe gidiyor.

aynen. çok güzel giden sezonu mınndar ettiler resmen. en boş bölümlerden biriydi sezon finali.
Sosyal ağlarda paylaş

ne demişti herif'ten hareketle

"eğer birisi kımıldarsa oğlanın öbür gözünü de babasına yedirin."buradan Rick'e vurmadığı anlaşılıyor. İlk an da sanki "ulan oğlana mı vuruyor?"diye bir irkiliyor insan. Ama yok.Değil.Orada en hareketli ve tepki vermeye hazır görünen Rick olduğu için Rick'i tehdit ediyor. O ikisi değil.

Benim adaylarım:
-Glen
-Rosita
-Şu adını bir türlü öğrenemediğim ezik tip

fakat önümüzdeki sezonun ilk bölümünde acaip bir atmosfer yaratma zorunlulukları olduğu için o ölen kişinin Glen olduğunu düşünüyorum.

Ben beğendim sezon finalini. Negan aşağı,Negan yukarı dedikleri adamların bir özelliği olması gerekiyordu(ben çizgi romanı okumuyorum). Kedinin fare ile oynadığı gibi oynadılar Rick başganla. Ben bir tek yeri sorguladım; daha taa ilk karşılaştıkları zaman bizim bu zamana kadar bildiğimiz Rick başganın o yerdeki zavallı rehineye rağmen karşıdaki adamları harcaması gerekirdi. Neyse ya,sabah sabah.

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ne demişti herif'ten hareketle

"eğer birisi kımıldarsa oğlanın öbür gözünü de babasına yedirin."buradan Rick'e vurmadığı anlaşılıyor. İlk an da sanki "ulan oğlana mı vuruyor?"diye bir irkiliyor insan. Ama yok.Değil.Orada en hareketli ve tepki vermeye hazır görünen Rick olduğu için Rick'i tehdit ediyor. O ikisi değil.

Benim adaylarım:
-Glen
-Rosita
-Şu adını bir türlü öğrenemediğim ezik tip

fakat önümüzdeki sezonun ilk bölümünde acaip bir atmosfer yaratma zorunlulukları olduğu için o ölen kişinin Glen olduğunu düşünüyorum.

Ben beğendim sezon finalini. Negan aşağı,Negan yukarı dedikleri adamların bir özelliği olması gerekiyordu(ben çizgi romanı okumuyorum). Kedinin fare ile oynadığı gibi oynadılar Rick başganla. Ben bir tek yeri sorguladım; daha taa ilk karşılaştıkları zaman bizim bu zamana kadar bildiğimiz Rick başganın o yerdeki zavallı rehineye rağmen karşıdaki adamları harcaması gerekirdi. Neyse ya,sabah sabah.

bence turunç kafa gg. bölüm boyunca hayal kurdurdular adama şimdi de hevesini kırdılar sdfs. zaten o piti piti yapmadan evvel "seni seçtim pikaçu" demişti. mantık olarak da bu karakterin gitmesi daha doğru. rosito gitse kimse sallamaz. glenin ölmesi con snowa eşdeğer. orta şekerli biri gitti yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...