Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben çizgi romanı da diziyi de beğeniyorum.

Dizinin avantajı, karakterleri gerçek oyuncular canlandırınca derinliklerinin artması. Mesela dizideki Aaron'ı çizgi romandakine tercih ederim. Temelde bir farkları yok, ama bir aktörün canlandırması çok şey katıyor. Sadece o değil, hemen hemen her karakter için aynı şeyi söyleyebilirim.

Çizgi romanda daha fazla beğendiğim şey ise hikayenin gelişimiyle ilgili kimi unsurlar. Mesela Governor'ın Woodbury'deki ekibi katledip sonra yeni ekiple tekrar hapishaneye saldırması dizinin en beğenmediğim kısmıydı. Veya Lori'nin çizgi romandaki ölümü daha etkileyiciydi.

Önümüzdeki bölümde beklediğim iki sahne var. Dizide bu iki olay olacak mı veya olacaksa ne şekilde olacak merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Önümüzdeki bölümde beklediğim iki sahne var. Dizide bu iki olay olacak mı veya olacaksa ne şekilde olacak merak ediyorum.

İkisi de olmadı. Dizi tahminimden yavaş gelişti, o olaylar sonraya kaldı.

Bölüm iyiydi ama final bölümü olarak zayıf geldi. Diğer sezonların aksine çok önemli veya bir sonraki sezonu merakla bekleten bir gelişme olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Nigger_of_the_sand said:

ee o zombinin kanı rickin ağzından burnundan girmedi mi

girsin ne olacak ki zaten virüsü taşıyorlar
ölünce gg

Öldürme virüsüyle zombiye dönüştürme virüsü farklı

Zombi seni ısırınca ölüyosun, ölünce de zombiye dönüşüyosun

Sonuç olarak zombinin kanı ya da tükürüğü bi şekilde senin kanına karışınca ölüyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bir çok adam ısırıldı çok ölümdül ısırık almayınca yaşadılar daha önce
yaşamadılar mı şu zenci çocuk yaşadı ya hatta

oteki zenci adamda boynundan çok kötü ısııldı kan kaybından gitti

Yok yahu ne zaman oldu bunlar

Zombinin tükürük ya da kanı senin sistemine karışınca ve ölmen için daha acil bir sebep yoksa, hastalanıp ölüyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...