Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spo

dizinin sonunda aoron mı ne o çıktıktan sonra "I am the friend" diyince arkadak bozuk müzik kutusunun kendliğinden çalması ve kızların korkuyla sağ tarafa bakma... öff dedim ya klişe ötesi, sinema101 terk sanırm yönetmen.

yine de aoron karakteri psikopat çıkabilir-çizgi diziyi okumadım ilmiyorum- ama bir governor geliyor olabilir, bu daha çok bilimadamı gibi ...

Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

genemi trap

Her zaman abi.

Ve artık şu ikili "Şu an sana çok vague, manalı, derin şeyler söylüyorum. Aslında hiçbirşey demiyorum. Ama sen beni anladın. Evet seni anladım haklısın dedigini yapabilirdim ama yapamıyorum, kolay değil." diyaloglarlarını bırakmaları lazım bileklerimi kesecektim ki severim Michonne'u.

Hadi ilk üç sezon tamam da artık pls.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Ve artık şu ikili "Şu an sana çok vague, manalı, derin şeyler söylüyorum. Aslında hiçbirşey demiyorum. Ama sen beni anladın. Evet seni anladım haklısın dedigini yapabilirdim ama yapamıyorum, kolay değil." diyaloglarlarını bırakmaları lazım bileklerimi kesecektim ki severim Michonne'u.

katılmamak elde değil. derin olmak için aşırı zorlayınca komik olmuş. bir sonraki sahnede konvoyu felsefe yapmak için kenara çekmelerini bekliyor insan sdf.

bu arada geçen haftaki promoyu aklınıza getirin. ne kadar alakasız bir bölüm çıktı. böyle full heyecan, gizli tehlike vs. sübliminal çalışıyor editingde sonra walker kes, kaç, biraz daha kes, mola ver döngüsü çıkıyor sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Bu bölüm iyiydi, heyecanlandım ben. Ama gene koyun gibi hep beraber kapının önüne birikmeleri saçma oldu. İkiye bölünebilirlerdi önlem olarak.

olur mu hacı, kutuya bi tane handgun bıraktı ya akıllı bıdık. gittikleri yerin aslında güvenli olmadığını öğrenip oradan kaçacak, silahı alacak ve hepsini dövecek.

sırf post apokaliptik ortamı seviyorum diye izliyorum ha başka nedeni yok yani.

Sosyal ağlarda paylaş

artık olaylar çok değişecek beyler. yeni mekan gerçek. artık gezmelere savaşmalara son verecekler. senelerce bu ortamda yaşamaya devam edecekler.
sonra rick'in çocuğu büyüyecek, oynamak için bisikletle dışarı çıkacak, çöplerin arasında oyuncak ararken rick'in blender'a sakladığı silahı bulacak ve yanlışlıkla ateşleyip kendisini vuracak. sonra zombi olacak, rick tam bunu buldum derken kendi çocuğu tarafından ısırılacak. rick zombi olacak. dizi bitecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

sırf post apokaliptik ortamı seviyorum diye izliyorum ha başka nedeni yok yani.

al benden de o kadar.

spo

ben bu aoran'a ve bahsettiği alexander'a çok güvendim ya-hala da güveniyorum da--, hani terminus sonra governorın yerii falan hep güvenilip sonradan psikopatlık akan mekanlardı. bu sefer değil dedim ya, belki gerçekten insanlarla yeni bir hayat kurmak istiyorlardır. Ben de olsam zombileirn bastığı bir evrende 4-5 kişi yaşamak yerine, yeniden bir topluluk kurmak beraber kalkınmak geçinmek isterdim...

lakin,uzun bir zaman ajan gibi grubu dinleme, takip etme,üstelik ne kadar kuşkucu tipler olduğunu da anlamış Rickler'in, tak diye vurabilirler tehlike sezdiklerinde, buna rağmen sakin sakin gidip kendini anlatmaya çalışma, hayatını tehlikeye atma... why?why?? dedim.

Bir de resimlerde hiç insan yok detayına takıldım ben? neden olabilir acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

spo

resimlerde iyi tutturamadım fokusu veya resimleri çıkartırken sıçtım falan diyodu ya onlar bana battı ya. Bence resimler tamamen fake ve bozuk çıkmış çünkü başkasının foto albümünden çekmiş resimleri ondan öyle bozuk. bakalım nolcak

spo

ya evet, çünkü çok göstere göstere yaptılar, adamın biranda şok olması falan, hep kuşku uyandırıcı ama çok barizdi,o yüzden foto konusunda endişelenecek bir şey yok galba...ama bir sonraki bölümün promosunda da ben pek kasabada insan göremedim, bilerek de göstermemiş olabilirler.bakalım

Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:

Diziden beklentim düşük. Bir banyo yapabilsinler temizlensinler yeter.

İşte beklentilerim karşılığını buldu. Üstüne üstlük adam memur oldu KPSS'siz. Teşekkürler AMC. Sıra Daryl'de.

Bu arada, 5x08'in (mid-season finale) sonunda şunu izleyen oldu mu? Ben hatırlamıyorum, sanırım geriye kalan 4 bölümde bunla alakalı bir şey olabilir:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...