Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rifle Shooted Water Balloon /eojedaa - dpchallenge

Qui

Öne çıkan mesajlar

volfiedın dedigini yapmak icin balonu karanlıkta vuracagımıkzdan bir gece görüş gözlüğü, iyi bir nişancılık (o gozluklerle onunuzu zor goruyorsunuz cunku), attıkan sonra kacacak kadar biri ve balonun tam nerede vurulacagını bilmediginizden biraz da bal.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

heh o kadar basit degil malesef..shutterin hizinin cok buyuk bi onemi yok..flashin siddeti olcumu ve zamanlamasi hesaplanarak yapmislardir gibime geliyor (gibime gelmiyor oyle aslinda:) )

..kursun basina tek karenin cekildigini varsayarsak (flash ile bu kadar hizli bir burst shot imkansiz) gayet zorlamis cocuklar eheh..temizlik cabasi..

ama guzel baya, merak ettim kac balon denemesinden sonra istedikleri gibi bir kare elde edebilmisler..efferin coocuuma[signature][hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 02 Ekim 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
yada bir mengene ile tüfek önceden sabitlenir..
ulan ne gece görüşü
sabitliyorsun önceden tüfeği

ı ıh ayarlamayla olmaz cunku havaya attıgın balonu vuruyosun, makine degil ki bu attıgı her zaman aynı hızla gitsin. az gider cok gider, manual vurmak lazım havada vurmak icin balonu.
Sosyal ağlarda paylaş

ebe O_o güzelmiş fotoğraflar bir iki sene önce görsem kesin fotoğrafçı olucam derdim :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

belli olmasındada bence pek bır sorun yok.
Bazen full simetrık cart curt yerıne boyle asımetrik daha gercekci olması daha guzel.

Arada ikinci fotoraf cok guzelmısbırıncısındne cok daha ıyı.

mermiyi balondan cıkmadan yakalamak lazım aslında o zaman muhtmelen balonun formunun bozuldugunu falanda gorucez.
Sosyal ağlarda paylaş

en karanlıkta havadaki balonuda vururum layn:P daalın

çok zor diil
balon önce havada bırakılır ışıklar açıkken sonra bırakıldıktan sonraki kameranın önünde olduu süre hesaplanır işte insan aklında tutar hede bıraktım bırak ... çat güüm haeade

ama varki iple bağlıymış[signature][hline]mıhıhı kedi
Sosyal ağlarda paylaş

Balonu asmadıgım halde su o sekılde kalır madde cekım kuvvetı form bozukluguna sebep olucak kadar cok degıl balaonun ıkı ucu arasında zaten =)

O degıl formunu asıl bozucak sebep hava direncıdır oda zaten balon cok hızlanmadan vurulacagı ıcın sorun yaratmaz.

Ama Balonun asılması asılammasından daha ıyı olmus daha gercek dunyaya yakınlasmıs resım.
Sosyal ağlarda paylaş

olsun perfect sphere ayrıca photoshop oldugunu dusunsek bile photoshop olan sey kotu die bisey yok. ısrf ben ona armut dicem diye sen yeşil elma cizmssen olmaz ki ciz elmanı ne duruyorsun[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

bu nası dialog be lol
resimlerede hayran oldum bunun bide kağıt yanma anı olanı vardı bulursam koyarım[signature][hline]
said:
horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.

[Bu mesaj kiddo tarafından 09 Ekim 2004 11:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ondan ziyade renk değiştirmesi kağıdın sarı yeşil bilumum renge bürünmesi var yane 10 sn lik süreci söylemiyorum[signature][hline]horacegoesskiing, 02 Eylül 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
yav... clinton gibisi gelmedi be. süper adamdı.
Bunu yazan tosun gönüller neşeyle dolsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Qui, 28 Eylül 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
Sony DSC-V1 'miş makina ya hakikaten o kadar pahallı değil. 700$'dı sanırım en son.

aa benim makine
havalı tüfek bulursam ben de böyle bişi yapabilecek miyim? :)[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...