Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 11. Hafta : Mersin İdman Yurdu - Galatasaray ( 11.11.2012 - 17.00 )

kavurma

Öne çıkan mesajlar

ehehe biz de güldük ailecek cok komih..

hayir aziz bilmemne yapınca vay terbiyesiz vay bilmemne

ft sucsuz gazetecilere azar ceksin, sanki onlarin görevi yanlarndaki her adamı tek tek kontrol etmek, bu cok dogru bir davranis olsun.. bu nedenle güzelse kafam sorun degil.

dediğimin de arkasındayim, eger gs 3 puan alsaydi, engin sorusuna gayette cvp verirdi ft..

ucuz gündem degistrme cabalari, gördugumz gibi taraftar üzerinde catir catir calısıyor, böyle devam
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

turkiyede mevcut durumda, basin mensubu olmak yeterli azar icin ne yazik ki. gerce basina ne demis onu bilmiyorum.

bu ayri tartisma konusu da, orda soruyu soran adama degilde, diger basın mensuplarına sayip sövmenin ne amaci var biri acıklasın bunu dedim kimse söylemedi, güvenlige kız ona kız buna kız da, ordaki adam nerden bilsin diger adam hangi gazeteden
Sosyal ağlarda paylaş

valla izledin mi yoksa izlemeden mi yorum yaptın bilemiyorum ama eline koluna takmak değil mesele, en son cümlesini açıklayabilirsen onu açıkla madem :)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21908374.asp

yazık çocuk ileride gazeteci olmak istiyomuş heyecanını yenmek için alıştırma yapıyomuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla şahsen ben Terimin Türk futbolu için şans olduğunu düşünürüm hep, tamam sinirlidir bazen gereksiz yere tepkiler verir ama bu adamın yaptıkları tartışmasız ortada

böyle şeyler de işin tuzu biberi diyelim, bunları fırsat bilip linç etmek isteyenler ya kendi tuttukları insanların aynen böyle linç edildiğine şahit olmuş insanlardır ve intikam almak istediklerinden abartırlar ya da aşırı fanatiktir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...