Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 11. Hafta : Mersin İdman Yurdu - Galatasaray ( 11.11.2012 - 17.00 )

kavurma

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

El-Barto said:

adam sedyeyle cikip degistirildi abi :)

Sedyenin gelip adamı alması 30 saniye, gidişi bi 20 saniye daha kazandıracak da ondan değiştirildi.

Pozisyonun tekrarını 10 defa gösterdi, koltuk altına geliyor top.

Ben de ilk defa denk geliyorum yan taraftan gelen topun nefessiz birakmasina
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de haklı abi. Basın için hazırlanan bi olaya niye alakasız biri girip soru sorsun ki?

Normal kişilerin soru sorması için basına açık antremanlar fln oluyor, oraya gitsin.

Çıkıp orda abuk subuk bi hareket de yapabilir yani insan. Bunu terim olduğu için değil, genel olarak söylüyorum. Aykut basın toplantısı yaparken alakasız biri söz alıp protesto sözleri sarfetmeye kalksa mantıklı olur mu? Adam oraya basınla muhatap olmaya çıkıyor. Adam terim diye gaza geliyosunuz hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Terim orada haklı bence de. Adı üzerinde, "Basın Toplantısı" bu.

Bir de şu var, oradaki adam muhtemelen dandik spor gazetelerinden birinin muhabiriydi. Yoksa içeri girmesi zor zaten. Ama kışkırtma amaçlı saçma bir soru sordu, Terim hangi gazete diye sorunca da gazetesini açık etmek istemedi, o yüzden değilim falan dedi. Terim de ona kızdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Terim haklı ilk başta yaptığı atarda bence de. sonundaki onu çekmeyin bunu çekin tabii çok ayıp olmuş, terbiyesizlik resmen. kaç yaşında adam, o kadar kariyer falan... ayıp.

ha adamın sorduğunda da kışkırtıcı bi şey yok bence, sadece basından olmayan birinin orda olup soru sormasına patlamış, haklı da.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

tırnak içinde ''ökuz'' lüğü bilinen biri oldgundan şaşırmadım. böyle yapcak ülkedeki tek adamdır zaten kendisi,

Senin faydan ne bu "ökuz"dan farklı olarak?

Futbolcu olarak

Galatasaray

Türkiye Kupası: 1975-76, 1981-82
Türkiye Süper Kupası: 1982
Başbakanlık Kupası: 1975, 1979

Teknik direktör olarak

Türkiye U-21

Shield of the European Union.svg Akdeniz Oyunları
Simple cup icon.svg şampiyon (1): 1993
Gorm silver cup.jpg Finalist (1): 1991

Türkiye

Avrupa Futbol Şampiyonası
yarı finali (1): 2008

Galatasaray

Shield of the European Union.svg UEFA Kupası:
Simple cup icon.svg şampiyon (1): 1999-00

TAF Roundel.svg Süper Lig
Simple cup icon.svg şampiyon (5): 1996-97, 1997-98, 1998-99, 1999-00, 2011-12

TAF Roundel.svg Türkiye Kupası
Simple cup icon.svg şampiyon (2): 1998-99, 1999-00
TAF Roundel.svg Türkiye Süper Kupası
Simple cup icon.svg şampiyon (3): 1996, 1997, 2012
TAF Roundel.svg Atatürk Kupası
Simple cup icon.svg şampiyon (1): 1999-00

Fiorentina

Simple cup icon.svg İtalya Kupası şampiyon (1): 2000-01

Bireysel

İtalya'da, Devlet Nişanı (italyanca: Ordine della Stella della Solidarieta İtaliana) ile Commendatore ünvanı alan ilk Türk teknik direktör.[8][9]
2008 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası'nın en iyi teknik direktörü seçildi.

Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

evet bu başarıları suçsuz günahsız orda ekmek parası için bekleyen, soru sormaya çalışan insanlara hakaret edebilme hakkını veriyor.

cevap vermeye gerek bile duymamıstım bu alakasiz karsılastrma için, yazık etmeseydn sende :D

bide bu vatan için mi ne gibi bişy yazdi basta sdsfs

80 yasına gelmiş adamla 21 yasındaki üniverste ögrecisini ülkeye verdikleri bakımından kıyaslamak, bide fatih terim bu ülkeye cok bişeyler katmis gibi göstermek, bilemedim şimdi ne desem..

300 gol atmıs bana mi attı arkadasm,fatih 1231 tane kupa kazandi da naptı, ekonomiye care mi oldu.

vatana millete faydalıyms peh
Sosyal ağlarda paylaş

fenerli degilim de, şike sürecinde azizin annesinden girip, demirörenin bacısından cıkmakta sorun yok, ülkenin en antipatik insanlarndan birine yaptgi ''ökuzluğu'' söylerken sorun var öyle mi ..

herşeyin bir adabı vardır, gs bu aksam maci kazansa FT o tepkiyi vermezdi diyorum ben..

@masq

beni oraya almıyorlar abi daha bu ülkeye faydali bir evlat olamadim :(

önce 2 kupa alıyım sonra gelirm ben hadi eyw kib mucks bye
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam haklı lan

galatasaray klubunun teknik direktörü.maç sonrası klasik basın toplantısı yapıyor

adamın biri gelmiş soru soruyor.ha o adamda kötü niyetli bi adam değil gibi .ztn hocam hocam ağladı ağlıcaktı soruyu sorarken.enginle alakalı soruyordu.

ama terimin atarlanması normal yani.ki öyle bağırmamışta adam.bi atar yapmış gitmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...