Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stress Testte pinginiz ne durumda ?

AmoRPHouS

Öne çıkan mesajlar

baglantım 256 adsl
benim hiçbirzaman 800 e falan cıktıgı yok.
hep 350-550 oluyo yani.
ilginç olabilir buranın hatları iyi sanırım =P[signature][hline]Arcane bir icq mesajında demişki :
You have received a message!
yılbaşına kadar oynayamıosam başka oyun oynarım.kafam da girer wow a.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
omg bence sen girme 3 tane aynı içerikli msg atmayı becermişsin[signature][hline]Daoc:Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Ve niceleri

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

256 adsl ile 300 - 400 arası bazen 500 oluyor ama çok nadir ayrıca arkadas sormus nerden görülüyor diye assagida turuncu yeşil ve kırmızıya donusen bir ibre var şu çantaların yanında onun üstüne geliyorun kac ms gösteriyor[signature][hline]Tauren Warrior

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 06 Kasım 2004 16:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bir dengesizlik görüyorum verdiğiniz bu pingler arasında. Kiminiz 350 derken kiminiz 1000 diyor.

Bu farklılık sizce Telekom'un bağlantılarda bir standart oluşturamamasından mı yoksa US'teki sunucuların şartlarından mı kaynaklanıyor?[signature][hline]Bu sadece bir oyun değil...

[Bu mesaj acgur tarafından 07 Kasım 2004 10:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

stress test ne demek ? serverı boku çıkana kadar zorlamak. Siz girip oyun oynayabileceğinizi mi saniyodunuz stress test de :> serverdan dolayı bu pingler. CB de ben 130-200ping arasi oynadim. Eu'da da 75-150 bazen 200 ama serverin fransa da olması nedeni ile. EU serveri boktan yani şu anda blizzard da söyledi. bağlantım Cablo64
Sosyal ağlarda paylaş

Stress Test demek "acaba bugüne kadar yaptığımız şeyler doğru olmuşmu" demek, illaha mahfolmak, sürünmek olmuyor. Server gayet iyi durumda bence şuanda, pinglerimiz de Amerika'da olmasından dolayı öyle. Oyun çıkınca da öyle olacak..[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...