Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WRC'de büyük şok

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

red_dog yaw keşke kandirsalar da keşke kekleseler ....ama bende yannış soylemişim 2005 in ardından çekileceklermiş .. sons ezonlari yani seneye

http://www.ntvmsnbc.com/news/294736.asp[signature][hline]benimde mi düşüncelerim olacakti ,
bende mi böyle uykusuz kalacaktim ?
sessiz sedasız mı olacaktım boyle ...(Orhan Veli)

[Bu mesaj hired_gun tarafından 05 Kasım 2004 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 Kasım 2004 15:29 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj BonePART tarafından 05 Kasım 2004 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]

Beynin de msg gibi boş sanırım :p[signature][hline]Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız,
İpin en sağlam yeri artık bu düğümdür.
Ama ipe her dokunuşunuzda, canınızı acıtan tek nokta,
Yine o düğümdür...
Sosyal ağlarda paylaş

way ana sını sadece ana sayfasına bakmıştım wrc.com un ama forumlara gidince gördümkü millet bunu tartışıo.
bazıları dio ordada bazıları dio peugeot yeni başlıcak olan world touring championship e katılcak diolar bazısı reklam için dio...
bakalım noolacak bekliyelim ve görelim...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

citreon le pejo aynı şey aslında ne kadar inanılmaz derecede başarı farkı olsada . Pejo çok zarar etti 307ler satmadı çünkü veya sorunlu çıktı. 307 wrc ise devamlı sorun yarattı . Bana kalırsa 207 yle birlikte geri gelecekler. sebastian loeb hangi takıma gider . Matador bırakıomuş bi de :( :([signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

evolution lancerın spor modeli die çıktı sanırım hatta ilk evo lancera çok benzer görüntü bakımından.rallide lancer ı kullandılar sora evo çıkınca evo yu kullandılar sora baktılar takım kötü gidio ara verdiler ralliye bu sene yeniden başladılar lancerla .yine iyi gittikleri söylenemez.dediler biz bu sene iddialı deildik aracımızı sınadık seneye iddalıyız dediler baklaım bişi yapabilceklermi.ii bi pilot bulurlarsa bence başarırlar. bide bakarsın sebastian loeb yada marcus gronholm fln mitsuya gider.işte ozmn manyak olur.skoda da bu sene bazı rallilere girdi test amaçlı bi onlar şöle ii bi pilot bulursa işte ozmn yine bu seneki veya geçenseneki gibi olur...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...