Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bestem - Gothic (klasik)

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Öyle elimde klasik gitar bir şeyler öğrenmeye çalışıyordum. Sonra gözüm masadaki mikrofona takıldım. Dayadım abuk gitarımı mikrofona kaydettim.

Baktım sesler eciş bücüş çıkıyor. Ben yine de kaydetmeye devam ettim. Sonra dedim ben en iyisi kendi bestemi kaydediim paticik'e yolliim iğrensinler biraz hehe.

Öyle beste yapan bi adam değilim, öyle 40 yılda bir aklıma bişiler gelir yaparım. Hatta bu beste dediğim şey doğaçlama. Her seferinde değişik çalıp en güzelini bulmaya çalışıyorum. Ne belli notası var şu anda ne de bişeyi.

Ayrıca ses kalitesi dediğim gibi rezalet. Windows'un ses kaydeticisinden yaptım. Epey bir hışırtı var. Çalışım zaten daha da rezalet. Üstüne yetmezmiş gibi bir de kolayweb gibi abartı yavaş bir yere upload ettim.

128 kbps 44 khz 1 mb bişey. Aslında mp3 formatında ama .wav unutmuşum.

Neyse, besteme isim arıyorum yardım edin heh heh. ;)

Buradan indirebilirsiniz / indirmeye çalışabilirsiniz

[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 27 May 2003 13:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok hoş olmuş ellerine sağlık ben beğendim

tempoda biraz sorun var tutturamamışsın , doğaçlama yaptın herhalde :)[hline]Arcane'den Paticik halkına süper bir fırsat!
Verin reklamınızı , sesinizi bütün foruma duyurun!
İmzamda reklam vermek için Tıklayın!

Popeye, 27 May 2003 01:16 tarihinde demiş ki:
istedim vermediler sen mutantsın dediler!
Sosyal ağlarda paylaş

bence baya guzel, tek sorun ses kalitesi oda senin sucun degil, duzgun bir program kullansan cok guzel olur

bak bu sequencer mixer falan hersey var, super program, hem basit hemde bi suru effect falan koyabiliyorsun (echo, reverb, flanger, chorus);

n-track studio

onun yaninda bide normal ses dosyasi editlicegin program lazim. ufacik, kulanisli, basit bir program;

goldwave

bak kafan karismasin, n-trackle ses kaydetim onun ustune baska kayit mix edebiliyorsun, efect katiyorsun, yani basbaya arrange ediyorsun. goldwave sadece ses editoru, windows wav recorderin 1000 kat daha iyisi yani :D

hadi devam et, etmessen doverim

(bu arada n-trackin demosu hosuna gitmesse bana gel icqdan (147794509) full versiyon temin edim ;) )[hline]Can't rain all the time...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...