Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intent Guild Başlığı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Ragefreakyo said:

Arkadaş troll mroll yapmıyorum, sertçocuk sana laf etti de sende ona yukarıda belirttigim y ile başlayan, ortası vş olan ve k ile biten lafı dedin mi, dedin, neyin zekasından bilgisinden bahsediyorsun, Muhattab olmama isteğin tebessüm uyandırdı çünkü benim realmime gelip level 1 char ile gelip laf dalaşına girmeye çalışan, kendini rezil eden sen degil misin ki çarşaf çarşaf ss var elimde. Neden, çünkü senin göründügün gibi olmayıp olmadıgın gibi göründügünü bildigim, topaç gibi dönme dolap gibi sagın solun belli olmadıgı için aldım o ss'leri çarşaf çarşaf elimde. Burda forumlarda klip çevirmeye devam. Az kalıbının adamı ol da özünü görsün millet :)

Birine ekran kartı yollar bunu da temizletirsin np.

yapmaz oyle şey sequoyah ya
yapti mi yoksa ?
Sosyal ağlarda paylaş

GladricSpirit said:

gene hareket yok burda olmuyor böyle :( gün içinde iş sıkıntısına iyi gelen bir bu başlık var bide melih gökçek twitter. ikisindede hareket olmadımı gün bitmiyor! hadi gençler action biraz.

Redzone olarak sen bi hareket yapda biraz da biz izleyelim :) Sıra sizde artık:)
Sosyal ağlarda paylaş

Red zone nun birşey yapması pek mümkün değil zaten böylede bir iddası olmadı CMON INTENT gibi.
Fakat siz gençler bir hayli iddalıydınız umarım başarılı olursunuz :) he bide oyunu bırakalı yaklasık 1 ay oluyor heralde haftada bir bg atıyorum bundan ibaret oyun su an için :) tek zevkim burayı izlemek idare ediver :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tekcan said:

Sequo said:

25M kadrosunda yer alacak kendine güvenen Arcane / Frost mage ihtiyacı çok acil olarak vardır.

neden arcane ve frost onu merak ettim. fire açık ara öndeyken şu an?

Aslında anlatmak istediğim Fire şuan herkes oynuyor ama genelde magelerin sıkıntısı frost ve arcane oynayamamaları.

Arcane ve Frost olan Fire da mutlaka oynayacaktır mantığı var şuan biraz bizde. Frosta dön dediğimizde daha önce hiç oynamadım pvp de yapmıyorum tepkisi alınabiliyor.

Birde stabil dummy dmagesine göre biss gearda bir çok mekanik site şuanda Frost ve Arcane yi fire ye göre önde gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...