Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıradaki ek paket harika olacakmış

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

hep söylenen şey işte, bu sha'nın kaynağı sargeras aslında. onun avatarı pandaria'da.

bu vale'deki havuzun revive özelliği varmış. sargeras'ın avatarını öldürürüz burada. daha sonra da bu böyle olmayacak deyip yeni crusade başlar işte.

en büyük düşman ölür, titan gelir.

hatta wow'daki titan'ları yeni mmo'ya bağlarlar. onlarla alakalı bir mmo olur, yeni bir dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

Burning Legion gelsin tabii ya, özledik. Ancak Blizzard Sargeras'ı kestirdiği anda dükkanı kapasın zaten. Ben de en en son göreceğimiz boss diye düşünüyorum onu. 3-5 exp sonra.

Gerçi arada daha Bolvar Fordragon var. O'nun da ne olacağı belli değil. Tirion Fordring'e şekil yapmıştı ICC sonunda "moruk kaç kurtul" falan diye ama nihayetinde Lich King oldu adam.

Önümüzdeki exp Burning Legion gelirse akabindeki exp gene undead scourge saldırısı halinde geçebilir. Ama ara exp olur bu. Önümüzdeki exp Kil'Jaeden kesilir adam gibi, araya çeşni olsun diye undeadleri koyarlar, sonra ver elini argus olur.

Gerçi oralara kadar gidersek tüm titanları biçelim derim. Bi' rahat, huzur bırakmadılar 2 dakka Azeroth'ta.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

senelerdir duran emerald dream kapıları var
kullanmıyolar
onnarı acsınnar işte

Emerald Dream'den vazgeçtiler diye düşünüyorum ben. Cataclysm'den önce çok konuşuldu falan ama Cataclysm'de Malfurion olsun, Ysera olsun hep geldiler. Gene tabii o dünya'ya da bir old god karışır falan, olmaz değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

BonePART said:

senelerdir duran emerald dream kapıları var
kullanmıyolar
onnarı acsınnar işte

Emerald Dream'den vazgeçtiler diye düşünüyorum ben. Cataclysm'den önce çok konuşuldu falan ama Cataclysm'de Malfurion olsun, Ysera olsun hep geldiler. Gene tabii o dünya'ya da bir old god karışır falan, olmaz değil...

ysera'nın etkisi kalmadı o tarafta. o taraftaki en baba elemanlar da bu tarafa geçti, o tarafı bok götürüyordur şimdi. bunun üzerine bi paket yapabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

emerald dream konulu expansiona koyabilecekleri uygun yeni race/class bulamıyorlardır

Gayliance a dryad Horde a Centaur!

ED konseptini bence es geçmezler, en kötü xpaclerden birinde zone/raid vs. bi şekilde gelir. Yalnız benim hep merak ettiğim bi konu var bu old godlarla burning legion ın bağlantısı ne. Bide Dreanor neden paramparça oluyor? Yani tamam dark portal fel magic mel magic de, acaba dreanorda da Azerothta olduğu gibi dünyanın içine hapsedilmiş bi old god vardı da bütün hesap dünyayı parçalayarak onu özgür bırakmak mıydı? Ordan hooop old god legion bağlantısı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...