Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işte cahillik abidesi bir insan!

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Deli oldum kudurdum ya resmen. Biraz önce bahçemize bir sokak köpeği girdi, benim de köpeğimle koklaşıp edince huylandım ben çıkarmaya çalıştım olmadı bekçi çağırdım çağırmaz olaydım böyle olduğunu bilsem.
Bekçi bey kasıla kasıla geldi, köpeğe önce, git hoşt lan, sittir it gibi laflar etti. Hayvan dolayısıyla adamın yüzüne boş boş "ne dio bu mal?" ifadesiyle bakınca adam gitti taş aldı, hayvanı bahçemizin köşesinde sıkıştırıp çok hızlı bir şekilde taşlamaya başladı. Sanırım hayvanın sızlanmaları uzun süre aklımda çıkmayacak. Noluyo lan modunda fırladım bahçeye durumu görünce, "napıosun sen ya deli misin" dedim, adam yüzüme gerizekalı bir ifadeyle baktı... "Çekilsene hayvanı ne diye taşlarsın?" dedim, adam çekildiği anda hayvan kaçtı bahçeden, işin komik yanı salak herif rahat taşlıyım diye hayvanı köşeye sıkıştırmış hayvan kaçmaya çalışıyor bu izin vermiyor bir de "hadi çıksana lan köpek" gibi şeyler söylüyor hayvana. Adam küstahça bir bakış atıp bana çıktı bahçeden bir de giderken söyleniyordu "iyilikle de yaranamıyoruz adamlara alala" diye kudurdum ben hayvanın nasıl ciyakladığını duysanız offf...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sldsnake, 27 May 2003 15:51 tarihinde demiş ki:
ooohhaaa adamın kafasına senin yerinde olsam kesin Kal Ort Por koymuştum ;)[hline]There can be only one Solid Snake; and one Big Boss!
May the Force be with you!
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

O da güzel.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kal ort por fln değil, 10 dakikalığına adam ile köpeğin yer değiştirmesini sağlıyabilsen o taşları adam bi yese de aklı başına gelse..

Yok canlarım yok içinde yaşayanlar adam olmadan bu ülke sitsen adam olmaz..[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!
( Ünlü zenginlerimizden birisi demiş / yorumsuz.. )

Sosyal ağlarda paylaş

sonra boyle [burası forum/nefr] oldurulmesi gerektigini soyliyince ben cani psikopat insanliktan nasibini almamis haywan oluyorum...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)

[Bu mesaj Nefr tarafından 27 May 2003 16:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 27 May 2003 16:08 tarihinde demiş ki:
sonra boyle [nefr] oldurulmesi gerektigini soyliyince ben cani psikopat insanliktan nasibini almamis haywan oluyorum...

piss caniii pisikopaat insaann !!! :P

şaka bi yana, yardım istersen ben burdayım, psikopat damgasını bunun için seve seve yerim ;)[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!

[Bu mesaj Nefr tarafından 27 May 2003 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla'da şiddete gerek yok bence,
Şiddet uygulayarak korku öğesi içeren çekinme sağlamaktansa ( ne dedim ben be ?? ) yapılan fiilin yanlışlarının insani yönlerden anlaşılır bir şekilde şahısa anlatılarak topluma geri kazandırılması daha hayırlı olacaktır ama bu zor bir eğlem olduğundan direk hepsinin katlini vacip kılsak sorun çözülmüş olur..
;)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ooohhaaa adamın kafasına senin yerinde olsam kesin Kal Vas Flam koymuştum ;)[hline]There can be only one Solid Snake; and one Big Boss!
[hline]There can be only one Solid Snake; and one Big Boss!
Sosyal ağlarda paylaş

*!arkasında duran pimapen sopaları kolleksiyonundan en babasını seçer*
abi nerde oturuyodunuz???
behey be hayvan ne diye taşlarsın zavallı hayvanı hey allahım........
*!aklına başkasına verdiği köpeği zeytin gelir*
PS:Kolleksiyon konusunda ciddiydim.....

[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 27 May 2003 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ooohhaaa adamın kafasına senin yerinde olsam kesin Kal Ort Por koymuştum ;)[hline]There can be only one Solid Snake; and one Big Boss!

ben de bi adamın kafasına in mani ylem attım sonra da adamın kafasına 10 metre yukardan Kangal Sucuk düşünce adam bayıldı...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 27 May 2003 18:08 tarihinde demiş ki:
said:

ben de bi adamın kafasına in mani ylem attım sonra da adamın kafasına 10 metre yukardan Kangal Sucuk düşünce adam bayıldı...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Ya kangal sucuk bişi değilde ya karpuz spawnlansa idi? 10 m den?
eheh her ikiside yarılırdı bence:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 27 May 2003 15:46 tarihinde demiş ki:
Deli oldum kudurdum ya resmen. Biraz önce bahçemize bir sokak köpeği girdi, benim de köpeğimle koklaşıp edince huylandım ben çıkarmaya çalıştım olmadı bekçi çağırdım çağırmaz olaydım böyle olduğunu bilsem.
Bekçi bey kasıla kasıla geldi, köpeğe önce, git hoşt lan, sittir it gibi laflar etti. Hayvan dolayısıyla adamın yüzüne boş boş "ne dio bu mal?" ifadesiyle bakınca adam gitti taş aldı, hayvanı bahçemizin köşesinde sıkıştırıp çok hızlı bir şekilde taşlamaya başladı. Sanırım hayvanın sızlanmaları uzun süre aklımda çıkmayacak. Noluyo lan modunda fırladım bahçeye durumu görünce, "napıosun sen ya deli misin" dedim, adam yüzüme gerizekalı bir ifadeyle baktı... "Çekilsene hayvanı ne diye taşlarsın?" dedim, adam çekildiği anda hayvan kaçtı bahçeden, işin komik yanı salak herif rahat taşlıyım diye hayvanı köşeye sıkıştırmış hayvan kaçmaya çalışıyor bu izin vermiyor bir de "hadi çıksana lan köpek" gibi şeyler söylüyor hayvana. Adam küstahça bir bakış atıp bana çıktı bahçeden bir de giderken söyleniyordu "iyilikle de yaranamıyoruz adamlara alala" diye kudurdum ben hayvanın nasıl ciyakladığını duysanız offf...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

ee olm türküz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...