Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Storm Legionla Beraber Yeni ve Güzel Bir Guild Oluşumu Mümkün müdür?

Mystogun

Öne çıkan mesajlar

Selamlar uzun zamandır rift oynamaktayım ve açıkçası oyunda güzel bir türk guildi olmadığı için oyundan keyif alamıyorum sormak istedim acaba bu patch ile birlikte oyunu bırakıp devam edecek yada oyuna yeni başlayan türkler olacak mıdır acaba? Olacaksa neden 0 dan başlanıp bir guild kurulmasın ki böyle bir oyunun sağlam bir türk guildine ihtiyacı var. Saçma sapan oyunlardaki türk sayısını gördükçe çıldırasım geliyor ama rift oynayan türk sayısı en fazla 15-30 falandır heralde.

Özetle yeni patch ile birlikte türk oyuncu sayısı artarsa burdan iletişime geçip güzel ve temiz bir sayfa açmak isteyen olursa haber ediverin :)
Sosyal ağlarda paylaş

felfecir said:

sanırım kanunilerden birisi, burdaki nicki kanunu olan kişi. kaslı bir abimiz olarak kalmış aklımda, warrior. oyunun ilk ayında bırakmıştı jet hızıyla levellayıp contenti farmlayıp.

senin tanıdığın kanuni rogue. ve en son baktığımda hala oynuyordu :)

hehe kanuni oynuyo hala da kanunu bilmiyorum.ben zerg hostile da oynadim nick wuriss ti de hic gormedim.onu
Sosyal ağlarda paylaş

bi oluşum oluşturma niyetim var yada oluşturana destek olma gibi :P sen bilirsin :D

oyunun op sine girdim ve vizelerime çalışmayı unuttum o derece bağladı yeni dungeonlara göz atma fırsatı buldum gerçekten başarılı olmuş oyun tamamen yepyeni ve dinamik olarak geri dönüyor. Oynamayan çok şey kaçırır diyorum o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Mystogun said:

bi oluşum oluşturma niyetim var yada oluşturana destek olma gibi :P sen bilirsin :D

oyunun op sine girdim ve vizelerime çalışmayı unuttum o derece bağladı yeni dungeonlara göz atma fırsatı buldum gerçekten başarılı olmuş oyun tamamen yepyeni ve dinamik olarak geri dönüyor. Oynamayan çok şey kaçırır diyorum o kadar

kaciran kacirsin sen keyif almana bak onlar izlesin :-)
Sosyal ağlarda paylaş

kuruyorum yeni guild arkadaşlar yarın açıcam hayırlısıyla sl ile birlikte icewatchda beraber leveller dungeonları yaparız gelen arkadaşlarla zaman içinde de büyürüz gibime geliyor destek olan varsa pm atabilir ismine karar vermedim daha guildin isim önerilerine de açığım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...