Jump to content
Desqpio

Cyberpunk 2077

Öne çıkan mesajlar

§ 13 Ara 2020, 14:32

Her oyunda lazım diyorsan sana DAC lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 14:44
25 dakika önce, Deathblade dedi ki:

Oyunda şehir hayatı nasıl? Köylüler odun kesiyor mu?

yani kesiyorlar da baltayla odun arasına kafanı koysan da devam ediyorlar.

halterci kadında denedim bunu, halterin üstüne çıktım beni de halterler kaldırdı bir şey demeden.

@Bone yıllar oldu game design teorisi alırken izlemiştim bulamadım arasam da. ama ona yakın bir şeyler verebilirim;

sylvanas tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 14:45
2 saat önce, Sam dedi ki:

o ikizlerle meksikalı arasında grand canyon var. ikizleri faceroll dövdüm, ikinci adam %97'ye indikten sonra tek attı lol.

meksikalı dediğin arroyo'daki asker eskisiyse dövdüm şimdi.

Spoiler

tüfeğine iddiasına girdiğimiz için yediremeyip 3. sınıf thug'larını saldı üstüme, onları taradım, bu hala bikbiklemeye devam ettiği için de kafasını balyozla eziverdim :3

brawler'a 2-3 perk vermiştim, gerek yokmuş. hp ve stamina boost'layan item'lar vardı yemekti bounce'tu filan, onları kullandım. koşup koşup vuracağı zaman sen yapıştırıyosun power attack'ı. hatta boş dururken de power attack'la azaltmak lazım, hepsinde stagger'lıyor. düz attack'ta bile stagger'lıyor olabilir ezik.

yok öyle militare işşue kolla ged ged gerinmek. o kolu söküp öbür koltuğunun altına attach'leyiverirler böyle.

şerefsiz.

Cokomantis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 14:55
21 dakika önce, GERGE dedi ki:

Her oyunda lazım diyorsan sana DAC lazım.

bir tek bunda kapatmam gerekti. yıllar önce devreye sokmuştum hangi oyunda emin değilim.

8 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

meksikalı dediğin arroyo'daki asker eskisiyse dövdüm şimdi.

yok hamile karısı olan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 15:01

hea aynen, şimdi onun yanına gittim. falcon'larını dodge'lamak çok zor değil, grind'la dövülür de level azken 40 filan vuruyorum. danger'a very high diyor zaten. asker olanın high'daydı dövdüğümde. onu dene ikizlerden sonra, difficulty sıralaması o şekilde.

Cokomantis tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 15:23
5 saat önce, Xenocide dedi ki:

bu diyaloglarda, menüde falan bi alttaki seçeneğe geçmek için W-S kullanabilmemizi sağlayacak bi şey yok mu? benim mouse'un tekerleği biraz gidik gibi, ya tekerlekle ya da ok tuşlarıyla değişiyor bu. WASD'den elimi kaldırıp oka gitmek istemiyorum.

bu arada amd tweak olayında postu silmişler, siz foruma yıldızlamışınız ama.. ben göremedim tweakin ne olduğunu 😕

Herkes başka bi şey kullanıyo demek ki. Ben ok tuşları ve enter kullanıyorum. Q ve E oluyorsa o daha iyiymiş. WASD olmaz çünkü onlar başka bi seçenek olarak diyalogdan uzaklaşmaya yarıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 15:47

Buna multiplayer mod gelicekmis sanirim. O zaman rdr gibi olur herhalde o yuzden hayvan gibi fashion ve gorsel kasmis herifler. RDR'de boyle hikaye ama bomboş harita. Mantıklı geliyor bana çok işçilik var 40-50 saat hikayeleri 200 saate uzatcagına böyle pazarlasın. Baya bildiğin fps oynarız bunu co-op modları filan çok acaip olabilir. Yani şu oyuna bakınca çok gelecek vaad ediyor,  umarim saçmalamazlar 3 lira südyen satmaya çalışıp.

Bundan APB ve Rainbow six karışımı bir multiplayer çıkabilir belki. 

reampage tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 15:51

CDPR multiplayerı bir mod olarak değil ayrı bir oyun olarak tasarlıyoruz demiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 15:53

Abi onu pr olarak soylemisler ki bence oyunda ki bazi mantiksizliklari aciklayabilir bu. Ya da aciklayamaz bilemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 16:00

valla 4 kişi göreve gidip bi kişi kameraları turret'ları kapatırken diğerleri sneak'le adamları indirse filan güzel multi döner.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 16:35

Onun için ama önce 4kişilik ekibe challenge olabilecek çok sağlam bi AI update lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 16:40

Multiplayera iki yıl var daha çözerler o işi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 17:34

videoda deneni yaptım ama dinamik fidefxi kapayınca 30’a kadar düşebiliyor işte. neyse deneyeyim bakalım alışabilecek miyim, güzel görünüyor orası ayrı.

bütün ripperdocları gezdim de hangi cyberware modun hangi parçaya takılabildiğini yazmaları lazım. resmen deneme yanılma şu anda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 17:59

50-60 arasından 60-80 arasına çıkardı beni, görsel olarak fark ettiğim bir değişiklik de yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:10

kırmızı ışıklar yaklaşınca otomatik yeşile dönüyor di mi bana denk gelmiyor asd

of ne kötü oyun ya 8 yıl bunu mu yapmışlar 2/10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:11

Kırmızı ışıkta bekliyorum ben, şehirde normal şehirdeymiş gibi kullanıyorum arabayı. Bir kere takıldı sadece. Corp konvoyu mu geliyor diye bekledim, gelmedi 😃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:12

kırmızı ışıkta bekleyemiyorsam ne anlamı var open worldün

bir gta değil ki işte

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:13
1 dakika önce, GERGE dedi ki:

Kırmızı ışıkta bekliyorum ben, şehirde normal şehirdeymiş gibi kullanıyorum arabayı. Bir kere takıldı sadece. Corp konvoyu mu geliyor diye bekledim, gelmedi 😃

hiç denk gelmedim ben ya. uzaktan bakıyorum kırmızı yaklaştığım an otomatik yeşile dönüyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:15

Yok, bir kere takıldı derken, bir kere kırmızı da takıldı, yeşile geçmedi. Yoksa kırmızı ışık normal çalışıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 18:42

minimap zoom yok galiba, araçlarla tam gaz giderken dönüşleri hep son anda görüyorum haliyle riskli manevralar yapıyorum sdf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ara 2020, 19:36

ben t800 gibi kullanıyorum hedefime giderken. herkes birbirine çarpıyor, ben kimse için durmuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...