Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Evet oyunun teknik sorunları hala devam ediyor. Bu vidyoda emek var normal oynarken bu kadar sıkıntı yok tabi de glitchlerin azalsa da devam ettiği bi gerçek.

Yine de uzun süredir çıkan en iyi hikaye + atmosfere sahip oyun. Benim gibi sevenler de bu yüzden seviyor zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, axedice dedi ki:

Evet oyunun teknik sorunları hala devam ediyor. Bu vidyoda emek var normal oynarken bu kadar sıkıntı yok tabi de glitchlerin azalsa da devam ettiği bi gerçek.

Yine de uzun süredir çıkan en iyi hikaye + atmosfere sahip oyun. Benim gibi sevenler de bu yüzden seviyor zaten. 

katiliyorum ama sorun bu kadar iyi bir temeli nasil olupta bu sekilde sunabilmeleri zaten yoksa expansion ciksin gene alacagim. harika havasi ve hikayesiyle hala oynamayi istedigim bir oyun ama acip acip kapiyorum ?

gta 5 i ps3 de bitirip pc de bitirip sonra tekrar 100% bitirmek icin oynamistim. arti gta5 in hikaye anlatimi ve eglencesi oyle boyle degil yani. keske onun gibi olabilseydi..

Sosyal ağlarda paylaş

hala bu oyunla dalga geçilmek için yarışılıyor da, açıkçası beni vice city ve ballad of gay tony'den sonra bu denli tatmin eden sandbox oyun oldu. şu radyo kanalını açıp boş boş motorsiklet sürmesi ve yollarda dolaşması bile inanılmaz bir duyguydu.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 02.04.2021 at 05:24, Bone dedi ki:

hala bu oyunla dalga geçilmek için yarışılıyor da, açıkçası beni vice city ve ballad of gay tony'den sonra bu denli tatmin eden sandbox oyun oldu. şu radyo kanalını açıp boş boş motorsiklet sürmesi ve yollarda dolaşması bile inanılmaz bir duyguydu.

ben de ara vermiştim tekrar başladım. valla oyun çok güzel. oyunun kendisiyle dalga geçilecek hiç bir şey yok.

eleştirilecek şeyler var. benim oyunla ilgili bir hayalkırıklığım var ama tamamen kendi kafamda yıllarca oyunu büyütümüş olmamdan. oyun mükemmel immersiona falan sahip bir cyberpunk aksiyon-rpg oyunu ama kafamda kurduğum çok daha dolu bi oyundu.

dolu dediğim: daha bir fallout 4, skyrim tadında doluluktu. mesela sadece combat skilleri olmasın, crafting daha geniş olsun. oyunun 100 saat oynuyorsam bunun 10 saatinde oturup gathering falan yapayım craft kasayım isterdim.

şehrin başka bölümlerinde evler alabileyim. o evlerin içlerini döşeyebileyim. allan skyriminde bile yapabiliyoduk bunları. fallout 4'de junk toplayıp onlarla bir şey yapma olayı güzeldi. buna benzer birşeyler olsun isterdim. yani quest yapmak dışında da dolanayım edeyim falan. bunlar için para falan kasmam gereksin. bu olay sadece arabada var ama arabanın pek bi olayı yok oyunda. mesela bu kadar çok araba olacağına daha az olsun arabayı modifiye edebilelim rengini değiştirelim falan ne bileyim.

kıyafetimizi, saçımızı değiştirebilelim. tipimizi değiştirebilelim. suratımızı modifiye edelim kolumuzu bacağımızı boyaylım metalini seçelim. koskoca cyberpunk evrenindeyiz uçsuz bucaksız ihtimaller var böyle kozmetik konularında ama hiç biri yok.

en basitinden elder scrolls online tarzı bi dış giyim görünüş modifiye sistemi olsa, en heyecanlı questin ortasında aşağı bakıp has erkek karakterimin altında armoru iyi diye giydiğim pembe simli eteğimi görmesem mesela çok daha güzel olurdu.

ve en önemlisi. card game yok. oyunlarda en sevdiğim kısım. 

bu oyunu eminim onlarda benim anlattığım şeylerle dolu bir halde çıkarmak isterlerdi ama şartlar elvermedi belli ki. benim için bunlar ışığında biraz daha casual oynadığım bir oyun oldu ama yine de çok severek oynuyorum. dünya güzel, questlerin hepsi ilgi çekici. az da olsa bi crafting var uğraştırıyor inceden. 10/10 verecektik 9/10 verecez işte.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, reampage dedi ki:

kontainerin birinden bir araba cikti, 1977 porsche reisin eski arabasi, o araba oyunu ozetliyor ya. Porschedan yardim almislar dizayn ederken, simdi bu adamlar geldi oyuncuyu dolandirdi kandirdi demek dogru olmaz, mukkemmel bisi yapmak icin oturdular, adminler sicti batirdi.

abi neden CDPR'a akp muamelesi yapılmaya başlandı...

Sosyal ağlarda paylaş

yok ya alakası yok. onu demişler zaten diyecekleri kadar. ytmez ama evetçi ben değilim zaten sdasfa

adamlar düpedüz oyuncuları dolandırdı ama "öyle demeyelim de biz kendimizi çok gaza getirdik diyelim" şeklinde yazılması veya "iyi bir şey yapmak istediler ama çevreleri kötüydü" falan gibi yaklaşımlar komik geliyor..

"çaldılar ama yol yabdılar yigenim" kafasına da girmeye gerek yok. açıkladıkları changelog bile tek başına dolandırıcılığın itirafı.. iade de almıyorlar lanet oyunu.

Sosyal ağlarda paylaş

dolandırıcılık var management tarafında bariz, ama ben 250 liralık eğledim kendimi. "dolandırıldığını kabul etmek istemeyen insanlar" gibi bir çıkarım yersiz, zira bugüne kadar kaç kere dolandırıldık güldük eğlendik. oyun vaatlerinin bir kısmını yapamadı ama dünya ve sanat dizaynı gerçekten muhteşemdi. diyaloglar metinler, hikaye de bu dizaynı dolduracak güzellikteydi. ben de beşiktaş maçlarını canlı izleyip csgo oynasaydım ben de beğenmezdim herhalde. otobana bonba atıyorum gta gibi değil derdim...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...