Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

hayatımda verdiğim para için ciddi ciddi keşke yaksaydım da bunlara vermeseydim dediğim 2 oyun var. biri sw:tor diğeri bu. swtor yine oynadık o kurtarır. ama buna 250 tl bayıldım 4-5 saat sonra sildim. iade için çok uğraştım ama sitim yemedi. kötü oyunlar oynadım ama bu kadar leş oyun görmedim. dolandırıldığımı iliklerime kadar hissettim. şu oyunu oturup sonuna kadar bitirenin kendisine saygısı yoktur. ya da fakirdir param çöpe gitmesin diye oynuyordur. yemişim keanusunu wake up samurayını oyun leş. hele yutup'da gta3 gta4 ile falan karşılaştırma videolarını izlerken nasıl bir sazan sarmalı içinde olduğumuzu iyice gördük.

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, Red dedi ki:

hayatımda verdiğim para için ciddi ciddi keşke yaksaydım da bunlara vermeseydim dediğim 2 oyun var. biri sw:tor diğeri bu. swtor yine oynadık o kurtarır. ama buna 250 tl bayıldım 4-5 saat sonra sildim. iade için çok uğraştım ama sitim yemedi. kötü oyunlar oynadım ama bu kadar leş oyun görmedim. dolandırıldığımı iliklerime kadar hissettim. şu oyunu oturup sonuna kadar bitirenin kendisine saygısı yoktur. ya da fakirdir param çöpe gitmesin diye oynuyordur. yemişim keanusunu wake up samurayını oyun leş. hele yutup'da gta3 gta4 ile falan karşılaştırma videolarını izlerken nasıl bir sazan sarmalı içinde olduğumuzu iyice gördük.

+1

Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda bir sürü bug var, yapay zeka ve belli mekaniklerse bug demekle açıklanamayacak kadar sıkıntılı. Bunlar düzeltilmesi gereken, muhtemelen zamanla düzeltilecek şeyler. Ama axe'ın saydığı gibi gayet iyi şeyler de var. Main questline taş gibi, side questler merak ettirici, şehir tasarımı ve atmosfer şahane, grafikler güzel, yan karakterler dolu dolu.

Oyunun bıktırıcı bugları sıkıntıları var, ama bu kadar taşlanmasının bi sebebi de standart woke gazı dönemine denk gelmesi. Kaldı ki oyunda özellikle PC'de çok ciddi bir bug yaşamadan (aynaya bakınca kel görünüyorum, yerden plak toplayamıyorum gibi şeyleri saymazsak) bitiren de çok fazla insan var. "Şu oyunu oturup sonuna kadar bitirenin kendisine saygısı yoktur" demek için bilgisayar oyunlarından zerre anlamamak, üstüne bi de bayağı zevksiz olmak lazım.

Böyle reröre oyunu yerden yere vurma olayı Witcher 3 ilk çıktığında onun buglarıyla da yapılmıştı, sonra herkes ağzının suyu aka aka övmeye başladı oyun toparlayınca.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...