Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, Cokomantis dedi ki:

"pc relesinden memnunuz" ne abi, şu release'den olsa olsa todd memnun olur...

adam kendi "haklı eleştiriler aldık" diyor, amma günahını aldınız lol. desteği, güncellemeleri, yeni özellik basmayı da zerre kesmediler 2 yıldır. tam tersine hızlandı bile denebilir. gelen dlc'lerin hiçbirine de para istenmedi.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

no mans sky da icerik felaketti. bir suru de feature reklami yapilmis ama eksikti. ancak oyunun kendisi iyi calisiyordu.

bunda direk engine problemleri var ve bazilari pek cozulebilir seyler gibi de durmuyorlar.

icerik muhtemelen zaman icinde bir miktar duzelecek. cut contentin de bir kismi gelecektir. ama asil eforu eski konsollarda oyun calissin diye harcayacaklar gibi duruyor. bize buradan bence pek ekmek cikmaz.

Namessar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunun pc versiyonunun kötü olduğunu düşünmüyorum. özellikle dünya hikaye görsel dizayn açısından.

en azından sanat kılcal damarı olan birinin hiç değilse main story'i zevkle bitirmesi lazım. sigara havada uçuyor diye vazgeçiyorsanız pes 2021, pubg oyuncusu olabilirsiniz, doktorunuza danışın.

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, reampage dedi ki:

Bu NCPD mavi iconlar random spawn mi yoksa temizleniyor mu hepsi ?

birini yapınca başkası açılabiliyor ama bir bölgeyi tümden bitirdikten sonra (bunun için achi var hatta) yeniden spawn oldukları görmedim. bunlarda düşen shardlar da hep unique, o yüzden tamamen bitirince bitmiş olacak anladığım. oyun sonsuz radiant ai questlerle oynanamıyor herhalde, bir noktada bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Panam ve river serileri endinge etki ediyor ama, Hatta panam serisini bitirince sana soz veriyor yardim edecegini filan soyluyor, river itinden ses cikmadi daha.

Ben riveri friendzoneladim, fakat kardesi inanilmaz press yapiyor gel bizi birakma yakisiosunuz filan diye ksdjfg

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

90 saat oynadım game breaking bug görmedim, şans

ben 2 kere falan gordum, reload cozdu, onlari da son patchten sonra. 100 kusur saatte benden. 

game breaking sayilabilecek sinir bozucu bir tane ama cozulemedi. daha sonralari patchlerde fixlendigi yazilan bir gig var, o israrla trigger etmedi bende, patchten sonra bile. o yuzden achivementlarimi falan alamadim. ama game breaking sayilmaz, progress engellemedi.

Namessar tarafından düzenlendi
ek bug
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...