Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

ben cool 20, reflex 14 falan bir buildim, kalan tech e gitti.  handguns, stealth, coldblood abandim.  Masus en yavas revolverlari kullaniyorum, tech revolver kullanmiyorum. susturucu kullaniyorum. acilista 250k-280k falan dmg bosaltiyor ilk headshot ta. duz atislar 30k falan goturuyor.  cyberpsycholarin falan tek atista indigi oluyor.  en yuksek zorluktayim, john wick in comelmis hali gibi dolasiyorum haritalarda. fazla overpowered oldu. stealthten hic cikmadan 30 kisi falan olduruyorsun. yanyana 4 kisiyi falan indirmek 4 atis suruyor. aim assist kapali, smart weapon kullanmiyorum. headshotlari ardarda diziyorum.

su anki levellarima varmadan once eger stealth ten cikarsam millet ustume yagarsa sikinti olabiliyordu, su anda stealthten ciksam da katliam oluyor. ceset tasimayi, saklamayi vs yi bir 20 leveldir falan unutmus durumdayim. elimde river in revolver var, susturucu takilmis 680 dmg da falan. cok iyi durumda bir silah degil yani.

Namessar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Blok ne lan lamer dodge is your friend super low levellarda kapıştığım için bütün dövüşlerde herşey bana tek atıyordu o yüzden dodge master oldum. En zorlandığım adam hispanik olan speedy elemandı arabasını aldım parayı ona verdim. Son eleman levellarıma doğru gittim main hikaye daha çok sarmıştı o yüzden zorlanmadım.

Sana gelsin gold

Spoiler

spacer.png

Bu da bebeYims

Spoiler

spacer.png

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben gibi elime gecen katanalari, balyozlari, ne isime yaricak lan bunlar silahlarla yardira yardira giderim diye zik gibi disassemble spamledim, karsima kursunlardan siyrilip yanima kadar gelen, agzimin ortasina tekme basan uzgun kaslilar cikmaya basladi. pff, iyi bi katanaci ariyom, nerden bulcaz lan bunu asdf

Sosyal ağlarda paylaş

Fred abi satıyor legendary katana dövüş questlerini başlatan abi.

PS : crafting varsa heist questinde rare bir iconic katana var %500 crit damage bonus veren onun üzerine yok oyunda. Bi adamda görmüştüm legendary yapmış 100k critliyordu sdf

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Perk puanlarını almak için alakasız skillerden kasıyorum ama cold blood bi türlü beceremedim pıçaklarla. Sanırım bi puan verip cold blood açıkken kill alınca xp alınıyor ondan? Öyleyse ölü yatırım. Zaten pıçak ve melee kasmak ayrı bi zor wizard oynarken, ama azmettim her gigde 100-200 xp almaya çalışıyorum reboot opticsle.

Ha bide tech kasmak zor ya, el bonbası atmak gerekiyor illa. Tech sniperım var ama chargelayıp vursam bile tech puanı alamıyorum, cyberwarelarını yüklemiş mi olmak lazım onların?

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, GERGE dedi ki:

Biz de yok sansür. Ama yakında hükümet bizim için de bir sınıflandırma kurumu kurulur. 1-2 yıl önce aile ve çalışma bakanlığı bu konuda bir rapor yayınlamıştı.

an itibari ile mod ya da underwear icin hex edit yapmadan aynada ve dusta kendinizi full ciplak goremiyorsunuz. cdpr kendi otosansurledi (muhtemelen konsollar ve konsollarin yas kitlesi yuzunden) ve bunu 1.1 den sonra yaptilar. butun dunya japanese version gibi oynuyor su anda.

once bug zannedildi. cdpr sonradan "working as intended" dedi. 

Sosyal ağlarda paylaş

50 dakika önce, axedice dedi ki:

Perk puanlarını almak için alakasız skillerden kasıyorum ama cold blood bi türlü beceremedim pıçaklarla. Sanırım bi puan verip cold blood açıkken kill alınca xp alınıyor ondan? Öyleyse ölü yatırım. Zaten pıçak ve melee kasmak ayrı bi zor wizard oynarken, ama azmettim her gigde 100-200 xp almaya çalışıyorum reboot opticsle.

Ha bide tech kasmak zor ya, el bonbası atmak gerekiyor illa. Tech sniperım var ama chargelayıp vursam bile tech puanı alamıyorum, cyberwarelarını yüklemiş mi olmak lazım onların?

cold blood i silahla kullaniyorum ben. bicak ve poison pointlerini hic vermedim. geri kalanin hepsini al, neyle kombine edersen et OP.

oyunu dun level 43 te bitirdim. coldblood+handsgun+stealth beraber revolver ile 350k falan vuruyordu acilislarda, ondan sonra boss lara 10-20k her atista.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Şimdi bitirdim. Level 32, tüm sidelar bitti ama giglere pek bakmadım, yolumun üzerinde çıkanlara bir baktım, bazılarıyla uğraştım, bazılarını atladım. 56 saat kadar sürdü.

Oyun güzel bitti, sonrası için merak uyandırdı. Diğer sonlara şimdi bakmayacağım. Tekrar oynayacağım bu oyunu ilerde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...