Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

3 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Hard'da standart görevler kolay ama cyberpyscho'larda eğer kafaya snipe ederek hp azaltabileceğim geniş alan yoksa zorlanıyorum ben bayağı. Sniper/revolver gidiyorum, tabanca damage'i yetmiyor heralde.

Şu Blood Ritual'daki sayko var, burning damage vuran mantisli, pestilimi çıkartıyor.

cyberpsycho questleri cripple movement yada cyberware malfunction ile çok easy peasy olabiliyor.

(beni en çok pompalısı olan otoparktaki zorlamıştı, kapalı alan, shotgun ı yiyip köyüme dönüyordum)

Soimyr tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

53 dakika önce, sylvanas dedi ki:

Bu arada yeri spoiler olmasin da kesif yapilirsa legendary monowire var beles bi yerde. Kesfetmeye tesvik edim.

Cok kafa kol kopardigi icin ben kullanmiyorum. Non lethal ters bana. Elektrikli jopumla mutluyum.

Monowire'ı ilk gösterdiklerinde kırbaç gibi düşmanlara sallayıp direkt kabloyu sokup hacklemek filan gibi şeyler göstermişlerdi, onları filan kesmişler oyundan, sırf kesmek için kullanılıyor. Mantis blades'in tırt versiyonu olarak kalmış şu haliyle. Arms implant olarak onu aldım ama hiç tatmin edici değil, katana kullanıyorum daha güzel.

Sosyal ağlarda paylaş

@Scalanova

Full netrunner/stealth allah bile ez mode wall hack geliyor legendary hacklerde ötesi yok zaten 100 metreden adam öldürüyorsun ruhları duymuyor garibanların. Contagion tüm spread bufflarını açınca üst kata (muhtemelen bug) falan zıplıyor tek hackle 8-10 adam öldürüyorsun komik oluyor bir noktadan sonra. Combat çok basit olduğu için atmosfere daha çok önem vermeye başlıyorsun o yönden çok iyi. Tek eksisi başlarda çok ezik adam gibi cyberdeck/rare quickhack ve iyi bi ram sayısı/regene ulaşınca sağlam olmaya başlıyor karakter.

@Sam

Her hafta çıkartıyorlar ya aynı modda devam ederler diye söylemiştim unuttum xması belki hotfix olarak gelir tatil öncesi bilemedim.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, sylvanas dedi ki:

Cok kafa kol kopardigi icin ben kullanmiyorum. Non lethal ters bana. Elektrikli jopumla mutluyum.

anlamadım, kafa kol koparmasına rağmen non lethal mı oluyor?

2 saat önce, Sam dedi ki:

legendary mantis blades de var bir yerde öyle. gerçi bu ikisini ripperdoc da satıyor. mod slotları ekliyor.

youtube'dan görüp legendary monowire aldım. demin de tesadüfen bir yerde legendary mantis blade çıktı. hemen ardından yanındaki ripperdoc'a baktım, tüm legendary'leri satıyor, ama 100000 credit'e felan. hani her şeyi hackliyorum para geliyor felan da 100 bin veremem öyle şeye.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, GERGE dedi ki:

Normal Easy oldu zaten, oyun çok kolay.

2 saat önce, cicibeybe dedi ki:

Evet banada Hard cok kolay geliyor

32 levelım, armor 656, health 454, armor arttıracak ne varsa giydim. combat sırasında canım gitmiyor gibi oluyor, ama bazen tek mermide pat diye canımın %50'si gidebiliyor. nedenini anlamadım, oyun bunu işaret edecek pek geri bildirimde bulunmuyor. bu olmasa normal easy gibi diyebilirim, 10 kişilik grubu uzaktan teker teker düşürüyorum dertsiz tasasız. ama armorun işe yaramıyor olması da pek hoşuma gitmedi. ya da ben yanlış bişi yaptım bu armor konusunda.

Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, Bone dedi ki:

32 levelım, armor 656, health 454, armor arttıracak ne varsa giydim. combat sırasında canım gitmiyor gibi oluyor, ama bazen tek mermide pat diye canımın %50'si gidebiliyor. nedenini anlamadım, oyun bunu işaret edecek pek geri bildirimde bulunmuyor. bu olmasa normal easy gibi diyebilirim, 10 kişilik grubu uzaktan teker teker düşürüyorum dertsiz tasasız. ama armorun işe yaramıyor olması da pek hoşuma gitmedi. ya da ben yanlış bişi yaptım bu armor konusunda.

çok az o armor, 22'de 1200'deyim ben. slotlara armodillo craftla koy.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

çok az o armor, 22'de 1200'deyim ben. slotlara armodillo craftla koy.

tamam easy mode oldu şimdi ?

kılıç yeteneği çok düşük, onu kasmaya çalışıyorum (perk point bonusu için) milleti yarıp geçiyorum armorla kendimi RoboCop 3'teki saybörk ninca gibi hissettim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...