Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Cokomantis dedi ki:

1. mama kabının dolu olması saçmalık. hayvanı olsaydı buldu mu gömerdi.

Ne biçim hayvanlarınız var lan sizin?

Şeker'in mama kabı 7/24 doludur. Karnı acıkınca gider, oturur, sakin sakin yer, karnı doyunca da kalkar... Nane'yi ilk aldığımda 3 gün boyunca mama kabını boşaltmaya çalıştı. Baktı mamayı yiyerek bitiremiyor, o da karnı acıkınca yemeyi, doyunca da kalkıp gitmeyi öğrendi. İkisi de gayet fitler. Çünkü çatal kaşık kullanmayı bilmiyor olsalar da insan gibi yemek yiyorlar

Hayvanı mama görünce "Hemen yemeliyim yoksa önümüzdeki 24 saat içinde aç kalacağım" psikolojisinden çıkarın kafi.

Bu kadar de-rail ettiğim yeter. Sam her an atabilir beni.

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, Aceace dedi ki:

Şeker'in mama kabı 7/24 doludur. Karnı acıkınca gider, oturur, sakin sakin yer, karnı doyunca da kalkar... Nane'yi ilk aldığımda 3 gün boyunca mama kabını boşaltmaya çalıştı. Baktı mamayı yiyerek bitiremiyor, o da karnı acıkınca yemeyi, doyunca da kalkıp gitmeyi öğrendi. İkisi de gayet fitler. Çünkü çatal kaşık kullanmayı bilmiyor olsalar da insan gibi yemek yiyorlar

Hayvanı mama görünce "Hemen yemeliyim yoksa önümüzdeki 24 saat içinde aç kalacağım" psikolojisinden çıkarın kafi.

Kedi için geçerli o, köpekte öyle değil ?

Sosyal ağlarda paylaş

58 dakika önce, Silphatos dedi ki:

bi de 8 yılda yapılmadığı veya 8 yıl önce başlayıp sonradan devteam değiştirdiği şu arka sayfadaki thanks fotosundan belli, %80i 8 yıl önce kindergarten

hahah aynısını düşündüm ?

steamden refund istedim, inşallah kabul ederler ? 10 saatin biraz altı oynama sürem var sınırı sanki 2 saat gibi hatırlıyorum da göreceğiz bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Aceace dedi ki:

abi yok anında girişiyordu bizimkiler. kedi tabi dibine kadar bitirmiyor, ortasını yiyip bırakıyor da öyle silme dolu durmaz yani imkanı yok sdfds

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Rewendor dedi ki:

3,44 MB şimdilik benim saveler. Ana hikayede yarıda falanım. Tüm yan görevleri yapayım diye zorluyorum, toplamadığım küllük kalmadı.

oha 4.3 mb olmuş. oyunu bitirmeden corrupt olursa iyi küfrederim.

10000000000 quest koyuyorlar, yapalım derken 8 mb'a yaklaşıyoruz, programcı ekibi komple kovsunlar lütfen.

Sosyal ağlarda paylaş

44 dakika önce, ad3m dedi ki:

Çok dillendi bu hafta patchinde fixlenir muhtemelen save olayı.

ocak ayına kadar başka yama yok diye biliyorum noel+yılbaşı tatilinden ötürü.

30 dakika önce, sylvanas dedi ki:

Bu arada yeri spoiler olmasin da kesif yapilirsa legendary monowire var beles bi yerde. Kesfetmeye tesvik edim.

Cok kafa kol kopardigi icin ben kullanmiyorum. Non lethal ters bana. Elektrikli jopumla mutluyum.

legendary mantis blades de var bir yerde öyle. gerçi bu ikisini ripperdoc da satıyor. mod slotları ekliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sylvanas dedi ki:

Sabrettim netrunner cok keyifliymis cidden. Hardda silahsiz zirhsiz takiliyorum, bi koseye pusup tesisi adim adim heklemek ve yakalanma riski zevk katti.

Daha siberware ve skiller bile acik degil tam. Very hard gecebilirim.

Meraklandim. Combat berbat belki sevgi ask ve gizlilik bir degisik deneyim olur.

Bitirdim havasini birakamadigim icin sacma salak questlere takiliyordum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...