Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, ad3m dedi ki:

FOOL ON THE HILL

İçeriği gizle

Lan ne hype olmuştum oysaki. Mistik bişiler eklicek karakterimize en kötü bonus falan. Bi hışımla yaptım en büyük troll questlerden birisi bu sanırım ?

tarot kartı questi mi?

Spoiler

NE OLACAKTI YA? BİLİM VAR ASLANIM BU DÜNYADA NE TORATI HAHAHA ENERJİ DE GÖNDERİYİM Mİ SANA REİKİ ENERJİSİ HAHAHAHAHA

Sosyal ağlarda paylaş

27 dakika önce, GERGE dedi ki:

Araba yarışı görevini yaptım şimdi, çok saçma. Arkada arabayı durdurunca yarıştığın tüm arabalar biraz önünde durup seni bekliyor.

bi sorun mu çıktı acaba diye durup bekliyorlardır. ama insanoğluna merhametsiz yapay zeka müstahak.

bu arada, monitörde manzara, yarış, sinema vb. modlar var. cyberpunk oynarken sinema moduna almak oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıdı benim için. daha önce hiç kurcalamamıştım monitör ayarlarını ama kurcalamakta fayda var demek ki.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, applev0dka dedi ki:

neden şaşırdın abi GTA mı bu oyun, tabi ki bekleyecek..

yıl 2020 ve sen rpg oyunlarında yapay zeka kırıntısı olsun istediğin için haksızsın..

GTA'da da var böyle şeyler. Araba yarışı istiyorsan Need for Speed oynayacaksın, sonra rubberbanding mevzusunu görüp sinirini bozacaksın.

Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, Bone dedi ki:

GTA'da da var böyle şeyler. Araba yarışı istiyorsan Need for Speed oynayacaksın, sonra rubberbanding mevzusunu görüp sinirini bozacaksın.

bu araba konusunda savunmacilik neden? araba konmus ve hatta baya bir satin alabildigin araba var bunlari yemek icin almiyorsun surmek icin aliyorsun, oyunda yarisma questi de var ustune ustluk, bir yerden bir yere gitmek icinde araba kullaniyorsun ve bunlarin hic birinde keyif alamiyorsan need for speed oynayin demek ne alaka?

witcher de at binmek istemekle ayni sey, o zaman at yarisi oyunu mu oynadik.

ai konusunda birak yariyi ceyrege gelse yeter. polis kovaliyor kapatiyorsun evde kapiyi bitiyor butun derdin. yeri geldi mi fazlayi isteyin olmaz boyle, oyun yapimcilarina kazan kaldiralim, baklava gonderelim, yeri gelince ai salak? olsun benim icin sorun degil, oyun bugli? no problem, oyunun transportationunu kullanamiyorsun? aman ne onemi var, glitch var? patchlerle cozulur, consolda cikmis berbat? bize ne pc ciyiz biz, hayirdir bu nasil bir karakter?

cyberpunk 2077 de ki npc lerde yok boyle bir AI.

Sosyal ağlarda paylaş

oyun oynamasan da eğlendiriyo sdf

Witcher 3'ü çok sonra oynadım başlarda nasıldı bilemiyorum ama adamlar su efektlerine emek harcamış. Kayıktayken aard büyüsü kullanınca kayığı itmesi ve su efektleri falan bayağı güzeldi. 

Bu arada çok saçma savunuyorsunuz oyunu abi. GTA, Mafia 3 gibi open world, şehir hayatında geçen bir oyun, RPG de değil. Tabii ki insanlar güzel bir sürüş dinamiği olsaymış, şu da olsa iyi olurmuş vs diyor.

Witcher 3'te de at sürmek keyifli değildi RDR kadar. İlk çıkan videolarda belliydi CP2077'deki sürüş dinamiğinin ne kadar kalas olacağı tabii odaklanmaları gereken o kadar şey var ki oyunda hepsine birden yetişemezlerdi o yüzden çok da beklenti içine girmek mantıksız zaten. umduğunu değil bulduğunu oyna geç işte asdf 

Litminov tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar para bayıp quadra avenger aldım, sağ sol tuşuna dokunmamla araba 360 derece dönüyo. gamepadde de aynı. steering sensitivity diye bi şey koysalar oyunlara da millet zevkine göre ayarlasa. sonuçta config dosyalarından falan yapılabilen şeyler. yoksa bayıldım araba içlerine falan da sürmeye kalkınca aşkımız bitiyor.

gta 5'te de farklı değildi araçlar o yüzden hiç o örneği vermiyorum. amiga'da lotus oynar gibi kullanıyosun farkı yok. ets gibi ayarlanabilse keşke direksiyonlar.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Scalanova dedi ki:

bu araba konusunda savunmacilik neden? araba konmus ve hatta baya bir satin alabildigin araba var bunlari yemek icin almiyorsun surmek icin aliyorsun, oyunda yarisma questi de var ustune ustluk, bir yerden bir yere gitmek icinde araba kullaniyorsun ve bunlarin hic birinde keyif alamiyorsan need for speed oynayin demek ne alaka?

savunmuyorum ki oyunların hepsiyle dalga geçiyorum. çok severek oynadığım yarış oyununda bile rubberband belası çıkıyor, sinir ediyor diyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Campaing çok iyi bu arada. Aksiyon olsun, öykü olsun, karakterler olsun. Özellikle sessiz, duygusal anları çok iyi yapmışlar. Göle daldığımız yeri bitirdim şimdi, inanılmaz olmuş.

Eğer buglar olmasa, şehir daha bir canlı ve etkileşimli olsa ve AI iyi çalışsaydı bu oyun şu anda başyapıttı, bir yıl içinde de o seviyeye çıkar diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...