Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

22 dakika önce, Bone dedi ki:

sdfsdf
bike'la da yaparız aslında o tarzı, doğru diyorsun ?

perk dediğin tune-up perk'i mi?

hayır, lethe yazmış detayını işte spesifik rarity craft perkleri. onların raritysi de plana göre spesifik zaten. mesela dükkan dükkan geziyorum ama legendary sidewinder recipe bulamadım. oyunda sadece bir vendor satıyor silahın kendini ama upgrade cost çılgın artıyor, şimdi alsam demode olacak 50’den çok önce.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, reyou dedi ki:

oyunda en yavas ilerleyenlerden biri olarak;

İçeriği gizle

Keanu ile ilk tanistigimiz kisimda, john wick gibi ortamlara dalip, tek headshot la cat adamlari indirmemiz, o arkada calan muzik fln. off 20 kez oynanasi. ?

allam yareppim muthis atmosfer

AI da akilli olsaydi azcik iyiydi tabi asdf

Ben de dün gece yaptıydım orayı, bayağı keyif aldım o kısımdan. Sonrası daha da tatlılaştı.

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.12.2020 at 10:52, Xenocide dedi ki:

doğru diyon. ama anlık geyiğini yapmak da en az oynamak kadar keyifli bir eylem. ben mesela oyunda yaşadığım problemin reddit'te anlık meme'ini görünce altıma sçıyorum. 

mesela gece şuna denk geldim, 10 dakika güldüm

aKnWVpz.jpg

1 sene sonra oyun polishlenince bu meme tarihe karışcak belki. Oyunu oynamak kadar anlık muhabbeti de güzel abi. O yüzden worth it.

Abiii.... ÖLÜCEM ASsdfgsdfgfd

Sosyal ağlarda paylaş

Sony cyberpunk kellesini uçurmuş storedan. Bence zaten en başından Sony izin vermemesi gerekirdi sonuçta oyun sorunlu olabilir ama sen bile bile satıyorsan sen de bir o kadar sorumlu olursun. Kırık bir ürünü nasıl ki market satmıyor ise senin de öyle yapman ya da satarsan da defolu ürün muamelesi yapıp çok daha ucuza vermen gerekir.

https://www.pcgamer.com/sony-has-removed-cyberpunk-2077-from-the-playstation-store/?utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook.com

Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz edici buglar var biraz, texturelar ve modeller de belli ki sorunlu. o yuzden 3rd personi kapadiklari bariz.  bir kac yerde de game breaking bug oldu ama o kadar cok load noktasi var ki bunlar hic sorun olmadi. konsolcular kusura bakmasin, ne kadar ekmek o kadar kofte. 300 dolarlik 500 dolarlik aletle herseyi max oynayabilme sevdasindan vazgecemediler bir turlu.

5 yasinda islemci ile ve 3xxx serisi bir ekran karti ile oynuyorum. kaymak gibi oyun, kaymaaaak.

Sosyal ağlarda paylaş

42 dakika önce, Namessar dedi ki:

konsolcular kusura bakmasin, ne kadar ekmek o kadar kofte. 300 dolarlik 500 dolarlik aletle herseyi max oynayabilme sevdasindan vazgecemediler bir turlu.

5 yasinda islemci ile ve 3xxx serisi bir ekran karti ile oynuyorum. kaymak gibi oyun, kaymaaaak.

Mesele şu ama bu adamlar konsolda çok iyi çalışıyor dediler, video ve görseller yayınladılar, o görsellerde inanılmaz grafikler vardı, çözünürlükler falan çok iyiydi, şu anki base versiyondaki çamurluk yoktu. İncelemelere sadece PC versiyon gönderip Konsol versiyonları da incelenemeden oyun release e geçti, sonrasında çıkan incelemelerde ve son kullanıcıların (konsoldaki) deneyimleri ile rezalet ortaya çıktı. Konsolda böyle olduğu bilinse kaç kişi alırdı? veya en azından bilerek alırlardı veya almazlardı. CDPR dev sıçtı. Çok iyi konsollarda hiç performans kaybı yok arada fark yok aha bak videolar bunlar diyip rezalet bir iş ortaya koydular. Sen ürününü "bak elmas bu" diye pazarlayıp kullanıcı alıp elma olduğunu fark ederse bu kullanıcının sorunu kabul edilmesi mümkün değil. açıça bu CDPR ın rezaleti yanlış yönlendirmesi farklı göstermesi sonucu oluşan bir durum konsolcuların değil. Sony en iyisini yaptı rezil bir release içindeki ürünü çıkarttı marketten. Beklemiyordum valla. 

Anthem rezilliğinden sonra yaşadığım 2. rezillik bu. CDPR dan beklemezdim ama cidden konsollar vs. hiç ciddiye alınmadan bariz bir şekilde konsol kullanıcıları yanıltılarak yapılmış, bir yapım süreci. CDPR ın bir sonraki işine de piyasa mesafeli yaklaşır bundan sonra. Anthem deki kadar olmasa da... Ayrıca BÜYÜK HYPE ların sonunun böyle olma ihtimali üzerinde de durmak lazım sanırım artık.

GokTuRK tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ayni anda cikmak zorunda degildiler. biz rdr, gta, me gibi konsol oyunlarini 1 sene pc ye ciksin diye beklemistik. onlar da bir sene cyberpunk in konsola cilasini bekleseydi. ama ekonomik sebepler belli ki. ve yine belli ki pc versiyonunun da bugfest olma sebebi de konsolu duzeltecegiz diye ugraslari, ama basaramamalari. oyun korkunc ince cila istiyor. bir cok questte konusmalar skip edebiliyor, spelling hatalari dolu, bazi questlerde mantik baglantisi yok vs.

Namessar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bir de abi, full ray tracing yapan, DLSS destekli oyun ps4 te nasil calissin gozunu seveyim. millet 1080ti gibi zamaninin canavar karti (ki hala hayvan paralara satiliyor) ile agliyor, ps4 dedigin ciktiginda bile geride kalmis bir donanimdi.

Namessar tarafından düzenlendi
ekleme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...