Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Yağmur oyunda dış mekanda fizik değil bildiğin layer komik duruyor gerçekten. Araba içinde de sadece yan camlarda yağmur damlaları gerçekçi ön camda hiçbir değişiklik olmuyor. Bazen npc üstlerinde jöle gibi effect oluyor (ıslak?) onun dışında dünya üzerinde neredeyse hiçbir olayı yok bazı yerlerde su birikintilerinde de oluşuyor yağmur damlaları ama o kadar.

Ha umurumda da değil gameplaye etkisi olmadığı için shock falan vurunca sudan aoe ye falan dönüşse ya da bazı yerlerde elektrik kaçakları oluyor onlar sana zarar verseydi falan sorgulardım gerçekçiliğini fakat bu haliyle pek sallamıyorum.

@sylvanas

öncesinde yazdık ettik başlangıçta hack inanılmaz zayıf ne zaman ortalama bi cyberdeck bulup perkleri gömdün ve rare+ hackleri açtın o zaman iş yapmaya başlıyor misal benim şuan yapabildiğimi söyleyeyim x enemy e ya da networke bağlı bir cihaza legendary ping atıyorum. Bu sayede wall hack açılıyor. Sonrasında ortada ki bir elemana contagionu çakıom alayı geberiyor spread effectten. Bunları binanın dışından duvarın arkasından yapıyorum eskiden bu işi kameralarla yapıyordun ping legendary olunca gerek kalmıyor ve oyun EZMODE++ oluyor.
Önce int fulle perkleri bitir sonra stealthe geç.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ıslık neden hack ? onu anlamıyorum. İki dudağının arasından hava üfliycen.

Ek olarak sakın duvar delen sniper/ shotgun/ pistol kullanmayın zaten aptal ötesi olan ai yi öldürmenin hiç bir challange'ı kalmıyor ping atıp direk tüm binayı duvar arkası temizliyorsunuz.

Edriel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Japon tipli bir Corpo açıp elime katana alıp kafama Kabuto takıp sokaklarda Tokyo Drift kafasında dolaşasım var. umarım şu oyuna Need For Speed Underground 2 tarzı arabalarla drift atabileceğimiz, arabamızın altına renkli ışık taktırabileceğimiz bir araba update'i getirirler.

13 saat önce, Sam dedi ki:

ha önemli bir not daha, mesela beyaz armadillo craftlıyorsunuz ama yüksek rarityler de verbiliyor. denemek için 25-30 tane filan yaptım, 3 tane mavi, 10 tane filan da yeşil verdi. beyazları kırınca da amorti ediyor kendilerini.

bu her şey için geçerli mi? mesela beyaz tabanca craftlasam mavi item çıkması ve daha yüksek damage vermesi mümkün mü? merak ettim bakalım deneyeceğim...

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Bone dedi ki:

Japon tipli bir Corpo açıp elime katana alıp kafama Kabuto takıp sokaklarda Tokyo Drift kafasında dolaşasım var. umarım şu oyuna Need For Speed Underground 2 tarzı arabalarla drift atabileceğimiz, arabamızın altına renkli ışık taktırabileceğimiz bir araba update'i getirirler.

bu her şey için geçerli mi? mesela beyaz tabanca craftlasam mavi item çıkması ve daha yüksek damage vermesi mümkün mü? merak ettim bakalım deneyeceğim...

yok silah ve zırh için perk lazım ağaçtaki.

Sosyal ağlarda paylaş

@Bone dejavu olup duruyorum bir ekşide bir burda okumaktan sdb. 

bi de  launch crash vs sorun yaşayanlar varsa resmi açıklama yapmışlar;

Spoiler

We’re investigating crashes that happen during the launch of the game. Some of them can be connected to Windows and other software being outdated. Below you’ll find a few tips on how to deal with them.

Windows 10

Check the version of your operating system, you can do it by pressing Win+R and typing in “winver”.

Crashes might occur on Windows 10 versions below 1909, please update your OS to the most recent version. Instructions on how to do it can be found here.  

Additional troubleshooting is available here. 

Note:

Notably the crashes on launch occur on the older Windows 10 versions, e.g. version 1607 (Build 14393) and version 1703 (Build 15063). Cyberpunk 2077 uses DirectX 12 — the most recent version was released at the end of 2017, which is later than Windows 10 versions mentioned before. 

Windows 7

Check the version of your operating system, you can do it by pressing Win+R and typing in “winver”.

Make sure you use the latest Windows 7 build: 7601. 

Make sure you use the latest graphics drivers available for Windows 7: NVIDIA | AMD. 

Note:

Cyberpunk 2077 is a DirectX 12 game — DirectX 12 works on Windows 7 thanks to porting tools and some features may be limited. Keep in mind that official support for Windows 7 from Microsoft ended in January 2020. 

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi sdfg olayı anlatıyorum;

Wakako beni aramıştı bi side quest için gel görevim var diye. ben de olmaz sora demiştim, istediğin zaman gel demişti.

Şimdi Main quest gereği Takamura ile Wakako'yu görmeye gitmemiz gerekti. Gittim, konuşmaya başlamak için side questin diyaloğunu tıklayabildim sadece. Sonra 2 diyalog aynı anda yürümeye başladı. Seçenekler çıktığında ise hem main questin diyalog seçenekleri, hem side questin diyalog seçenekleri çıktı, birini seçebiliyorum falan

oyun, birbiri içine tam geçmemiş lego build gibi. alıp azıcık sıksan çotank diye bütün parçalar kırılcak sanki

Sosyal ağlarda paylaş

oyunda en yavas ilerleyenlerden biri olarak;

Spoiler

Keanu ile ilk tanistigimiz kisimda, john wick gibi ortamlara dalip, tek headshot la cat adamlari indirmemiz, o arkada calan muzik fln. off 20 kez oynanasi. ?

allam yareppim muthis atmosfer

AI da akilli olsaydi azcik iyiydi tabi asdf

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...