Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

her silahın mechanic perkiyle kaç kred değerinde mat çıkarabildiğini hesapladım, kırıp satmak mı düz satmak mı daha hesaplı karar verebilirsiniz:

beyaz: 80

yeşil: 93

mavi: 205

mor: 273

legendaryler zaten unique gibi, satmamak lazım her halükarda. giysiler de neredeyse aynı değerde mat veriyor, sanırım 10 kredi eksik.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

ya bu npcleri scanleyince yazan bountyler ödenmiyor, ne yapmak lazım? kellerini alıyorum gene ödeme yapılmıyor. özellikle denedim, gelen kredi yok.

Combat bitince geliyor diye okumuştum bir yerde. Yani direk adamı öldürünce değil de etraftaki herkesi temizledikten sonra geliyor olması lazım ama dikkat etmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, Komutan dedi ki:

Combat bitince geliyor diye okumuştum bir yerde. Yani direk adamı öldürünce değil de etraftaki herkesi temizledikten sonra geliyor olması lazım ama dikkat etmedim.

yani mesela sokakta duran 2-3’lü grubu temizliyorum, stret cred, skill gain yazıyor solda. cred yazmıyor. inve gidiyorum aynı, değişmemiş. combat bitmiş oluyor hani sağ üstte combat yazmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

main questi bitirince ne oluyor diye merak eden var ise, main quest oncesi son queste girmeden once uyariyor yapmadigin yarim isler var ise bitir gel vs, main questi bitirince tekrar credits sonrasi aynen bir onceki main quest uyarisinin oldugu queste geri sariyor, bu sekilde 6 sondan sanirim 5 tanesini gorebiliyorsunuz oyuna etkisi sifira yakin olmus. bitirdim kafam rahat simdi geri kalan islerle mesgul olabiliyorum. 

tabii save alin belli bir yerde..

Spoiler

hanako ile restorantta bulusmadan once

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben ing voice, tr altyazi ile oynuyorum.

Spoiler

bu japon basgani oglunun bogazladigi yerde, once altyazi japonca oluyor, sonra sacma bir animasyonla turkceye donuyor, ama yani guzel bir efekt desen degil, bugli gibi bir sey. oyunun ozelligi olamaz dimi ya. sacma ama dikkatimi dagitti, odaklanamadim ne konustuklarina.

malum elestiri videosundaki ayni sey basima geldi, asansore yaklastik jackie onden gitti, zort diye kapinin icinden gecti, kapi bende trigger oldu acildi. meh ? 

son olarak, son asansor cikisinda okuz gibi bir yari boss vardi, kici bana donuk takildi kaldi asansor icinde, bir zik de yiyemedi, gotune pompaliyi sokarak citir cerez gibi 3-5 shot ile aldim, ama yani uzdu beni, olmaz oyle sacma boss. pfffff. 

bir de cogu secenek sirf konmak icin konmus gibi, flathead i yondendirmek tam bir FACIA. abi fail opsiyonu yok, ya da ben yapamadim, yani flathead i yanlis yonlendirip fail olma ihtimali var mi oyunda, varsa yoksa X e bas gec gibi bisey olmus?

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, reyou dedi ki:

ben ing voice, tr altyazi ile oynuyorum.

İçeriği gizle

bu japon basgani oglunun bogazladigi yerde, once altyazi japonca oluyor, sonra sacma bir animasyonla turkceye donuyor, ama yani guzel bir efekt desen degil, bugli gibi bir sey. oyunun ozelligi olamaz dimi ya. sacma ama dikkatimi dagitti, odaklanamadim ne konustuklarina.

malum elestiri videosundaki ayni sey basima geldi, asansore yaklastik jackie onden gitti, zort diye kapinin icinden gecti, kapi bende trigger oldu acildi. meh ? 

son olarak, son asansor cikisinda okuz gibi bir yari boss vardi, kici bana donuk takildi kaldi asansor icinde, bir zik de yiyemedi, gotune pompaliyi sokarak citir cerez gibi 3-5 shot ile aldim, ama yani uzdu beni, olmaz oyle sacma boss. pfffff. 

bir de cogu secenek sirf konmak icin konmus gibi, flathead i yondendirmek tam bir FACIA. abi fail opsiyonu yok, ya da ben yapamadim, yani flathead i yanlis yonlendirip fail olma ihtimali var mi oyunda, varsa yoksa X e bas gec gibi bisey olmus?

o dediğin işte beyindeki autotranslator, loading tiplerde yazıyor hatta. amerikalılar ağlıyordu subtitle açmadan niye faydalanamıyoruz diye lol.

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.12.2020 at 16:11, sylvanas dedi ki:

Felsefi bi tartisma var ya, biz bakmadigimizda da kitap orada duruyor mu varoluyor mu diye, oyun buna durmuyor seklinde yaklasmis gozume batan bi detaydi aklima geldi. Yururken onumde npc ler araclar var, arkami donup tekrar one dondugumde ya kayboluyorlar ya da komple baska bi kalabalikla karsilasiyorum. 

ahahahahaha :D

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.12.2020 at 07:49, reyou dedi ki:
  Gizli içeriği göster

soldaki eleman hardcore giriyor asdf 

en basta kim bu bidonlar derken, sonradan adamin game designer oldugunu gordum, ara ara guzel elestriler yapmislar. valla ben pixel manyagi olmadigimdan basar ana gorevden giderim de, detaylarla ilgileneni vardir belki hehe

On 14.12.2020 at 16:19, Gallant dedi ki:

Video iyiymis. Hakkaten dogru duzgun elestiren yok. TotalBiscuit rahmetli yasasaydi, direk soylerdi.

YouTuber'lar ve Twitch'çiler oyunun buglarıyla dalga geçmekle uğraştığından düzgün bir inceleme göremiyoruz. "incelemeci" olarak ortada takılan kişiler oyun şirketlerinden promosyon bedava ürünler alıp bunların bize reklamını yaapmaktan ibaret oldukları için, buglı oyunları yerin dibine batırıp bugsız oyunları göklere çıkaran "inceleme" videoları yapmaktalar.

Sosyal ağlarda paylaş

stealth ile adamin arkasindan dolanip, bir kere bogazlayabilen oldu mu? training disinda ben bulamadim. zaten hacking vs varken gerek bile var mi?

hadi onu gectim, gebermis adami baskalari gormesin diye tasima opsiyonunu kullanan? elestirmek icin demiyorum, yani ciddi ciddi su olayi birak %80 fln, %20 kullanabilen varsa muck muck. 

yani ben su ikisini watch dogs da daha balanced kullaniyordum da, burada stealth yok gibi bir sey, yada ben kaciriyorum bilemedim.

catisma sahnelerinde muzikler efsane ama, cuk diye oturmus ?

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Gig yaparken eger adam oldurmeden bitirirsen ona gore reward diye biliyorum. En azindan helal tam profesyonel isiydi filan diye compliment geliyor, adam oldurusen eline yuzune bulastirdin bir daha olmasin diyo kadin.

Very hard oynarken hpleri adamlarin cok oldugu icin baslarda stealth cok mantikli geliyordu, perkleri actikca o denge gitti very hard bile kolaylasti headshotlar tek atmaya basladi filan sniperla.

reampage tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

stealth kullandım biraz en büyük sorunu oturan adamı yakalyamıyosun.. bi distract, optic reboot, memory wipe fln atıp ayağa kaldırman gerekiyor. bir de air finisher nası oluyor anlamadım denemeyi bıraktım

leveled loot üzüyor. her bulduğunuz iconic silahı tier upgrade etmeyin, upgrade edince senin levelına geliyor sonra geri kalıyor. tekrar upgrade etmesi de çok pahalı. bir legendary iconic magnum 300 vuruyor, diğeri 600 vuruyor.

craft ettiğin dandik armadillo mod 100+ armor veriyor. dmg modları da öyle terminatör gibi geziyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, LethE dedi ki:

stealth kullandım biraz en büyük sorunu oturan adamı yakalyamıyosun.. bi distract, optic reboot, memory wipe fln atıp ayağa kaldırman gerekiyor. bir de air finisher nası oluyor anlamadım denemeyi bıraktım

leveled loot üzüyor. her bulduğunuz iconic silahı tier upgrade etmeyin, upgrade edince senin levelına geliyor sonra geri kalıyor. tekrar upgrade etmesi de çok pahalı. bir legendary iconic magnum 300 vuruyor, diğeri 600 vuruyor.

craft ettiğin dandik armadillo mod 100+ armor veriyor. dmg modları da öyle terminatör gibi geziyorsun.

nası lan. ben oturan adamı koltuğun arkasından yakaladım, koltuğun içinden geçip kucağıma oturdu sdfg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...